Lista ocen Citroen C3 Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW 2008-2015 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gie
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Na pocz?tku mo?na s?dzi?, ?e d?wignie sterowania s? za kierownic? i ich nie wida? to utrudnia ich u?ywanie, ale nic bardziej myl?cego - obs?uguje si? je ?atwo i intuicyjnie. Zegary na ?rodku - teraz jak si? przesiadam do samochodu co ma za kierownic? to si? nie mog? przyzwyczai?... jak dla mnie lepiej na ?rodku. Og?lnie wszystko na miejscu, ?atwa obs?uga klimy, radia itp. Lepiej ni? w C5.
~Andree
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Wszystko OK. Niektórzy narzekają na manetki pod kierownicą (zwłaszcza na tą od tempomatu), ale ja uważam, że to super wygodne rozwiązanie. Dla tych którzy wcześniej mieli go w kierownicy wymaga pewnie przyzwyczajenia (ja wcześniej nie miałem tempomatu).
~konrat
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Dla każdego kto lubi siedzieć jak na krzesełku ;), jest to samochód marzenie. dla tych co lubią mieć wrażenie tarcia tylną częścią ciała po asfalcie może być obco.
~kris
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale jest generalnie dobrze. Regulacja tempomatu i radia przy kierownicy mogłaby być nieco wygodniejsza, ale można się przyzwyczaić.
~Andrzej_xyz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
5+ - trudno wyobrazić sobie lepsze zagospodarowanie wnętrza, obsługa dla mnie bezproblemowa. W mojej wersji brakuje jednak podłokietnika.
~mshader77@gmail.com
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Fotel kierowcy mógłby odsuwać się trochę dalej, ale w zamian jest świetna regulacja wysokości.
~Monika
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Trochę trzeba się pochylić by zapiąć pasy,czy zaciągnąć ręczny
~Artur_B
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
wszystko czytelne i intuicyjne chociaż każdy wyświetlacz inny.
~Rutek
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Trzeba się przyzwyczaić do poszczególnych funkcji
~Mc makintosh
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Mnóstwo pierdółek poprawiających humor kierowcy i pasażerów