Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek (Pomorze)
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Raz mnie holowali, ale tylko dlatego że były święta i nie było nikogo, kto podjechałby i sprawdził, co jest. Przy redukcji na mniejszy bieg zakrztusił się, szarpnął i ... pojechał dalej, ale zapaliła się lampka diagnostyki silnika. Samochód był na gwarancji, więc zadzwonilem na assistans. Wzięli mojego C3 na lawetę, dali drugi i chyba skończyło się na wyłączeniu kontrolki, bo nic nie znaleźli. Elektronika we francuzach to lekka przesada. Wciąż...
~Wiezet
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Po 10 tys. km nie wydarzyło się nic, co wymagałoby interwencji serwisu. Zaczynają z lekka popiskiwać hamulce. Marne i niedokładnie zmontowane są plastiki - wydają odgłosy. Z tyłu, w okolicy bagażnika, coś na nierównej drodze brzęczy, wpada w wibrację. Ponoć koło zapasowe?
~KORKAS
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
podobno miały być, usunięto je na wszelki wypadek. Podobno wadliwe było wspomaganie!!! Nie wzywano waszego C 3 na przegląd ??? Nie? Bo mój C # byl wezwany do osobistego stawiennictwa celem usunięcia ewentualnej usterki we wspomaganiu.
~Maciek
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Od brudnego paliwa silnik wymagał czyszczenia. Nie wiem, czy sOd brudnego paliwa silnik wymagał czyszczenia. Nie wiem, czy samochód powien zaamochód powien za to dostać minus. Chyba raczej stacja benzynowa.
~SayNoToCitroen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Samochod ma poltora roku i juz kilkakrotnie trzeba bylo odwiedzac serwis (raz na lawecie). Nigdy wiecej Citroena. Co kilka miesiecy pojawia sie kolejna usterka.
~JACA
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
kilkakrotne zapalanie się kontrolki air bag(komputer nie zarejstrował usterki) uszkodzenie przekażnika ABS (wymieniony w serwisie w ramach gwarancji)
~J.G.
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przejechałem tylko 10 000 pierwsza awaria przy moim poprzednim samochodzie (saxo 1,1)wystąpiła po 70 000km - termostat za 30 zł.
~niebieski
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Wyjazd do Danii, Francji, Chorwacji - jak do tej pory nie zawiódł, wtym roku tez bedzie trasa :)
~QBA
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
!!!!!!!!!!!!!!! PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA STUKA!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
~Przemek-Łódż
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Po 11000 km.padł wtrysk.wymiana gwarancyjna.Serwis-KUBIAK-Łódż szybko i sprawnie.
Citroen C3 I Hatchback