Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 (38) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piozma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Na razie jest zimno więc trudno wypowiedzieć się na temat chłodzenia klimy , jednak grzanie jest na dobrym poziomie , pamiętać jednak trzeba , żeby po uruchomieniu silnika ustawić ogrzewanie na maksa gdyż w innym przypadku powiewu ciepłego powietrza doczekamy się dopiero po przejechaniu 10 kilometrów . Nic nie paruje , ale to pewnie zasługa świeżo wymienionego filtra kabinowego .
~Zina&Shogun
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
powiem szczerze, jak by nie dach otwierany to byśmy w lecie zmarli z przegrzania. Ale dach się otwiera i momentalnie całe ciepło się ulatnia, dobry pomysł. Nawiew jak to nawiew, trza przyznać, że jest huraganowy, ale i tak to za mało, w zimie za to się sprawuje extra, bo szybko się samochód nagrzewa.
~NIE POLECAM
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Konieczna KLIMATYZACJA!!!!!!!! Objętość szyb powoduje nagrzewanie wnętrza latem jak w piekarniku.
~creator@krypton.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
bardzo szybko sie nagrzewa, nawiewy OK, strumienie powietrza można kierować w dowolną stronę
~el
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Układ automatycznej klimatyzacji bardzo dobry, odradraszanie i nawiewy dobre
~l
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
dobrze grzeje nawet w największe mrozy, wentylator nie hałasuje
~gosiula7
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
nie mam klimy a latem zamiast chłodzić to mam wrażenie,że grzeje
~J.G.
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Klima manualna w lecie nieźle sprawdza się i dobry pomysł z chłodzonym schowkiem.
~Magda
Klimatyzacja narazie bez zarzutu. ogrzewanie? Mamy lato jeszcze :D
~rafo_
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Ogrzewanie super klimatronik rewelacjia , klimy jeszcze nie przetestowałem .
Citroen C3 I Hatchback