Lista ocen Citroen C3 I (225) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 234 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
po 40 000 rozklekotana skrzynia, wymiana cięgieł sprzęgło łapie tylko na samej górze i telepie autem przy zmianie biegu
~Lembi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dość długie przełożenia, praca poprawna, ale bez rewelacji, raczej trudno o omyłkowe wrzucenie nieprawidłowego biegu.
~lukiluk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
II bieg za słaby reszta ok, ale w trasie inne przełozenie V biegu dałoby szanse trochę zaoszczedzić na paliwie
~lechu
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
za dlugie przelozenia, na dwojce leci 104 km/h , trojka i czworka za dluga, biegi wchodza dobrze, jedyny problem to jedynka
~piozma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Całkiem nieźle wybiera , choć brakuje mi pewnego zdecydowanego kliknięcia przy wskoczeniu biegu jak np. w mercedesie 124
~Piszcie do mnie. Fotki na maila wysyłam. Oto moj email: mateusz_mika@o2.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Biegi haczą! Na dodatek od zwiększonej mocy zaczyna nawalac sprzegło. Tutaj tuning sprowadza sie raczej do nakładek na pedały...
~Ania´77 (brzania@interia.pl)
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
biegi nie wchodzą jak w masło :-) niekiedy nawet potrzeba użyć siły, czasami wsteczny nie wchodzi za pierwszym razem
~Jarek (Pomorze)
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Wszystko w porządku, choć czasem mam kłopoty z "wrzuceniem" wstecznego. Generalnie wszystko "wchodzi" jak należy.
~Tomek
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Skrzynia Ok. Mam wrażenie, iż czasem przy niskich obrotach biegi nie wchodzą tak płynnie jak by można się tego spodziewać.
~mp1983@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na początku trzeba się nastawic na niewyrobioną, twarda przekładnię. Po 10000km jest już lepiej, kwestia przyzwyczajenia