Lista ocen Citroen C3 III Hatchback (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LeifErikson
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Moim zdaniem to bardzo mocny punkt C3. Za cenę podstawowego Polo czy Ibizy można znaleźć (po rabatach) auto wyposażone prawie we wszystko, co powinien mieć nowoczesny mieszczuch. Ponadto auto dzięki wielu ciekawym detalom, o których pisałem w "całokształcie", sprawia wrażenie droższego niż jest w rzeczywistości i tak naprawdę mogłoby stanąć w salonie DS, gdyby pozmieniać znaczki. :)
~LeifErikson
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Rewelacja. Konkurenci za takie pieniądze to albo auta straszliwie nijakie (Ibiza, Fabia), albo nie tak przestronne i przyjemne w prowadzeniu (Clio). Biorąc pod uwagę ciekawą konstrukcję (mini crossover), wysoki poziom wyposażenia, w miarę prosty silnik bez turbo czy dwumasy i mega przyjemną kabinę, moim zdaniem to najlepszy wybór w segmencie.
~Majki W
Hatchback 1.2 PureTech 110KM 81kW
Na tle rywali po przetestowaniu 10 innych marek najlepszy wybór podchodziłem sceptycznie bo francuz bo buja bo dla kierowcy ktory smiga na co dzien przyklejonym do drogi bmw bedzie przepasc.A tu zaskoczenie.Za 60 dych piekne szybkie dobrze wyposazone auto oby tylko nie wpadało do serwisu za czesto.
~Piotus
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
No coz kupilem ta fure z duzymi znizkami i jeszcze bez vatu, takze w cenie absolutnego golasa dostalem sredni silnik, czujniki cofania i klime czyli wszystko czego potrzebuje czlowiek do normalnej jazdy.
~Michał
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Na miasto bardzo fajny i piękny samochód, którego prowadzenie to sama przyjemność. Gdyby nie drobne wady, średnia skrzynia biegów i mega tanie plastiki w środku byłoby idealnie.
~robercik
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Za 53000 otrzymałem samochód bardzo bogato wyposażony (wersja Shine), więc stosunek jest więcej niż korzystny.
~Ojacie
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Zostałem przyjemnie zaskoczony wygodą i osiągami tego auta - oczywiscie przy wzięciu pod uwagę standartu i klasy pojazdu.
~jackcyl
Hatchback 1.2 PureTech 110KM 81kW
W najbogatszej wersji shine z autmatem auto może i nie jest najtaniej, ale nie żałuję zakupu
~Kriss
Hatchback 1.2 PureTech 82KM 60kW
Francuskie samochody charakteryzują się dużym komfortem oraz dobrym wyposażeniem seryjnym w stosunku do ceny
~Michał
Hatchback 1.2 PureTech 110KM 81kW
Za 50000 tys zł kupiłbym jeszcze raz C3. Zgrabny idealny dla mojej 20 letniej dziewczyny kupiony na prezent
Citroen C3 III Hatchback