Lista ocen Citroen C4 Cactus (57)

~Zajonez
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Autko niedawno co kupiliśmy, prezentuje się świetnie. Wszystko w kabinie obsługuje się poprzez ekran dotykowy, naprawdę fajne rozwiązanie. Stacyjka mogla by być podświetlana (tylko to mi w tym aucie nie pasuje)
~Tomek_K
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW
Zdecydowanie samochód dla osób ceniacych komfort jazdy.
~arkadius333
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Fantastyczne auto fantastycznie wyglądające. Niesamowicie wygodne fotele wzorowane na tych z salonu w domu przy kominku. Zaskakująco dobre osiągi jak i kultura pracy tego silniczka.
3,6
~Starabiurwa
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Bardzo konkurencyjna propozycja, dla większości „kompaktów” na rynku.
~Piotrek
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Fajne auto, nie najlepsze ale fajne. Wygląda oryginalnie, kolor lemonka i duże ciemne felgi super grają. Lubi zakręty i dobrze trzyma choć podnosi nos przy ostrzejszym ruszaniu. Fajny jest dźwięk 3 cylindrowego silnika, nie wkurza, jest przyjemny. Auto elastyczne, czasem mocy brakuje ale nie jest to brak nagminny. Jeśli ktoś lubi oryginalność i szuka fajnego auta za rozsądną kasę to polecam.
~Robson
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Piękne autko. Ma swój styl. Bardzo komfortowe. Systemy multimedialne robią wrażenie. Świetne wyposażenie wersji shine.
~Zaboj Legenda
Crossover 1.2 PureTech 110KM 81kW
Samochód wizualnie wygląda świetnie. Można się bardzo mocno zdziwić co potrafi silnik benzyznowy 1.2 110 konny. W środku zaletą i i wadą jednocześnie może być minimalizm. Do wad zaliczyłbym ustawianie wentylacji na panelu, trochę wolny ten system, brak regulacji wysokości fotela pasażera, mało miejsca żeby położyć na przykład dokumenty ( szuflada jest za mała), samochód nie prowadzi się aż tak pewnie przy większych prędkościach, mała szyba z...
~Dariusz
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Do tej pory jeździłem autami z silnikami wolnossącymi. Szukając auta,raczej nie brałem pod uwagę silnika z turbo. Byłem na jazdach próbnych fiata Tipo i hyundaia i 30 i Focusa(wolnossące). I znalazłem się w citroenie, jazda próbna i już wiedziałem ze to będzie moje auto. Nie ma aut idealnych każde ma wady i słabsze strony nawet te za dużo większą kasę. Po przejechaniu 10000 kilometrów jestem zadowolony :)
~Marcin
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wygląd jest kozak ;) - dość szarych nudnych samochodów! Wzięliśmy pełną opcję SHINE z dodatkowym dachem panoramicznym (69,999zł), szkoda, że nie można było jeszcze dołożyć xenonów/składanych lusterek :(
~Paweł
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Nietuzinkowy wygląd. Rzuca się w oczy. Pakowny bagażnik. Bałem się konsoli środkowej, ale kwestia przyzwyczajenia. Czuć się można bezpiecznie. Polecam niezdecydowanym...