Lista ocen Citroen C4 Cactus (57)

3,6
~MateuszPCT
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Auto conajmniej średnie, system multimedialny mało intuicyjny, okropne sterowanie nawiewami z panelu dotykowego, zawieszenie strasznie miękkie, zestaw głośnomówiący straszny, osoba do której dzwonimy nas nie słyszy. Spalanie katastrofa... Na plus jedynie wygląd i dość dobra widoczność, duże lusterka, kamera cofania.
2,3
~azzakh
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Totalny badziew, nie ma żadnych plusów, a większą frajdę z jazdy zapewnia pojazd flinstonów
2,7
~MarcinG
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Auto w full opcji kupione nowe w polsce za 71tys zl. W wieku 4 lat przy przebiegu 70.000km rozszczelniła się chłodnica klimy w nagrzewnicy - trzeba było demontować całą deskę rozdzielczą aby element wymienić (a element jest na stałe z nagrzewnicą - na szczęście udało się znaleźć fachowca co wspawał nową chłodniczkę więc zabawa wyszła mnie 3000zł netto a nie około 8000 w serwisie) - poza tym fotel kierowcy lekko już przełamany (przy przebiegu...
~Piotr K.
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 131KM 96kW
Nietypowe, rewelacyjne auto dla ludzi myślących, bardzo korzystna relacja jakość/cena. Komfort to słowo klucz.
2,8
~user
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Ciekawy design i wygląd zewnętrzny, takie małe fajne do miasta. Siedząc w środku mam wrażenia jak bym dostał zabawkę sterowaną tabletem - generalnie jeden ekran do wszystkiego to niezbyt funkcjonalne rozwiązanie podczas jazdy... Na plus myślę sam silnik, jak za tą cenę i moc całkiem żwawy tylko uwaga na niby automatyczną skrzynie. Niby ponieważ to manual sterowany elektronicznie - TRAGEDIA! Mój kolega miał kiedyś trabanta z gałką biegów przy...
3,1
~Seweryn
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
gwiżdżące relingi , brak wyciszenia , skrzypiące plastiki ( podłokietnik tak bardzo skrzypi że aż wstyd go używać) i oczywiście remont silnika.
4,1
~Tatusiek
Crossover 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Samochód prawie bezawaryjny, drobne elementy do wymiany. Oszczędny około 5,0l/100km w cyklu mieszanym. Słabe są jednak części plastikowe po ich uszkodzeniu nadają się w całości do wymiany (cienkie zaczepy). Wygląd, wygoda, dynamika na przyzwoitym poziomie.
~Michał
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Atrakcyjny wygląd, przeciętne właściwości jezdne, przestronny, ciekawy
2,4
~aniou
Crossover 1.2 PureTech 82KM 60kW
Dla mnie jedyny pozytyw to wygląd, który jest tylko kwestią gustu oraz całkiem niezłe osiągi przy stosunkowo małej mocy. Reszta, tj pozostałe podzespoły, bagażnik, ergonomia, komfort - słabiutko.
~chlopak
Crossover Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Samochód super - jeźdzli nim głównie żona, ale bardzo chętnie do niego wsiadam na krótsze trasy. Uwielbiam minę kierowców w "audiku TDI" podczas ruszania spod świateł :D Oglądam ją w tylnym lusterku.