Oceny Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 THP 165KM 121kW od 2014

Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 THP 165KM 121kW od 2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen C4 Picasso II Picasso 1.6 THP 165KM 121kW od 2014

~Maciek
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Posiadam krótką wersję Exclusive, urzekła mnie niebanalnym wyglądem, komfortem, wyposażeniem i walorami użytkowymi. Kupiłem w Szwajcarii z przebiegiem 99000km za 14300 CHF z ubezpieczeniem i nowymi oponami. Ma tylne światła oraz nawigację z wersji po lifcie. Przejechawszy ok 9000 km mogę śmiało polecić rodzinom z dziećmi. Do miasta i na trasę. Moja rodzina to 2+2 i maltańczyk :) Auto bogato wyposażone, polecam tą wersję, cena jest...
~mmmbbb
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Bardzo dobry i mocny silnik. Trochę żal, bo zamarzająca przepustnica niestety daje o sobie odczuć. Trzeba garażować w zimie przy wysokiej wilgotności i niskich temperaturach. W mojej serii była fabryczna wada klamek / zamków - potrafiły nie zamknąć drzwi. Wymienione na akcji serwisowej. Poza tym auto bardzo fajne. Bardzo komfortowe.
3,6
~Filip
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Auto bardzo ładne i dość komfortowe. Dynamiczny silnik, skrzynia płynnie zmienia biegi. Poważną wadą jest awaryjność jak na tak nowy samochód i mały, bądź co bądź, przebieg
~Maciek
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Bardzo dobrze. Posiadalem wczesniej C4 GP I, 2.0 benz. i teraz jest prawie wszystko lepiej. Brakuje mi tylko starej kierownicy i otwieranej szyby bagaznika.
~JJ
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Kolejna opinia. Nadal mam przyjemność z jazdy. Po 70tys wymiana...rozrządu na koszt Citroena :)
~Łukasz
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
bardzo szybkie i pakowne auto a przy tym tylko 10 cm dluzsze od zwyklego hatchbacka.

Citroen C4 Picasso II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jj
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Kolejna moja ocena po 28000km. Ogólnie dalej jestem z zakupu zadowolony.
~Jj
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Za krótko aby coś więcej opisać, ale w trakcie użytkowania będę opisywać.
Citroen C4 Picasso II Picasso