Oceny Citroen C4 Picasso II Picasso

Najnowsze oceny Citroen C4 Picasso II Picasso

~Piotr Mazur
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Citroen C4 Picasso II
Samochód dla rodziny, idealny do miasta i na dalsze wyprawy. Posiadam wersję krótszą więc bagażnik przy dalszych wyjazdach jest trochę mały, ale za to do miasta jest bardzo wygodny , zawraca niemalże w miejscu. Do jazd autostradowych z prędkością około 150 km/h nadaje się idealnie. Stosunkowo cichy, trzyma się drogi i nie czuć wibracji z asfaltu np w porównaniu do Mazdy 6 (rok 2011) którą posiadam, ale po przejechaniu jakiejkolwiek trasy...
~ja
Citroen C4 Picasso II
Kupiłem samochód w 2018r. z przebiegiem 118tyś.km.Pojazd po wymianie amortyzatorów, do zrobienia łożysko na mc personie i bendiks-system start-stop dał o sobie znać, i po roku użytkowania na wakacjach wysypał się wysprzęglik. Więc jak na pojazd jeszcze na gwarancji technicznej to już sporo. Na pewno już nie kupię francuza.
~Karol
Citroen C4 Picasso II
Auto bardzo dobre i w trasy jak i w miejską dżunglę. Wygodne, ciche, pojemne i znakomicie wyposażone. To jest moja pierwsza przygoda z autem na F i mogę śmiało powiedzieć, że ten stereotyp jest mocno wydumany i kompletnie nieprawdziwy. Mało tego mój silnik już zaczyna przebijać 1,9 tdi od vw pod każdym względem.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Picasso II Picasso
6,3
8,4
10,5
~mmmbbb
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Citroen C4 Picasso II
Bardzo dobry i mocny silnik. Trochę żal, bo zamarzająca przepustnica niestety daje o sobie odczuć. Trzeba garażować w zimie przy wysokiej wilgotności i niskich temperaturach. W mojej serii była fabryczna wada klamek / zamków - potrafiły nie zamknąć drzwi. Wymienione na akcji serwisowej. Poza tym auto bardzo fajne. Bardzo komfortowe.
~Karol
Citroen C4 Picasso II
Pierwszy francuz w rodzinie i to był strzał w dziesiątkę. W końcu auto 5-cio osobowe w którym może swobodnie jechać 5 osób. Ciche, szybkie (jak na takie auto) i oszczędne. Ciężko będzie zmienić mi teraz markę
~wojażer
Citroen C4 Picasso II
Samochód należy oceni bardzo wysoko. Kupując nie spodziewałem się, że przyniesie mi tyle przyjemności z jazdy: ładny, wygodny, ekonomiczny. Oby tak było dalej. Mit francuskich samochodów upada (mój kolejny pojazd PSA).
~jorge30
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Citroen C4 Picasso II
Bardzo komfortowy, przestronny, cichy, dynamiczny i ekonomiczny. Widoczność jak z akwarium - doskonała. Dużo ciekawych dodatków ułatwiających i uprzyjemniających codzienną eksploatację. Nawigacja precyzyjna. Póki co bezawaryjny
~sztywny
Citroen C4 Picasso II
Fajny design i ergonomia. Świetna widoczność. Drobne, ale uciązliwe usterki trochę martwią w praktycznie nowym samochodzie, ciekawe co będzie dalej. Silnik dosyć dynamiczny, ale głowy nie urywa. Mógłby mniej palić - przepaść w stosunku do danych producenta jest zbyt duża. Brak czujnika poziomu płynu w samochodzie naszpikowanym elektroniką trochę dziwi. Niezła nawigacja, szkoda, że u nas nie działa w pełni funkcjonalnie.
~użytkownik 3 poprzednich fordów
Citroen C4 Picasso II
wersja Intensive, biały; Ciągle zachwyca design'em zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Dostarcza niepohamowane uczucie przyjemności z korzystania z auta, jeżdżę nim nieśpiesznie czasem wybierając dłuższą drogę dla samej przyjemności.
~Bogul
Picasso 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Citroen C4 Picasso II
Autem jeździ się bardzo przyjemnie, cicho i komfortowo. Posiadam wersję Sductive i wyposażenie jak na moje oczekiwania jest bardzo wysokie. Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakości, nic nie stuka ani nie trzeszczy :)
Citroen C4 Picasso II Picasso