Lista ocen Citroen C4 I Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW 2004-2008 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Wszystko pod ręką, ogromna ilość schowków, praktycznie wszędzie gdzie sie nie spojrzy jest jakaś wnęka w której coś można schować (w Mondeo które miałem poprzednio czy Qashqai'u którego również mamy w rodzinie jest o niebo gorzej pod tym względem. Nie rozumiem zarzutów ludzi którzy twierdzą że deska rozdzielcza w C4 jest nieczytelna, wystarczy przejechać kilkanaście km tym autem żeby od razu wiedzieć co się gdzie znajduje.
~Kacper
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Jedyny, minimalny minusik z zakresu ergonomii wystawiłbym umiejscowieniu klaksonu na kierownicy. W gorętszych sytuacjach zdarzało mi się zapomnieć, że schowany został na dole tego nieobracającego się elementu. Natomiast jest to już może trochę czepialskie z mojej strony - proszę o potencjalne potraktowanie tego akapitu z większą łaskawością ;) 5/5
~damik
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
z jednej strony ekstrawagancki wygląd w kabinie a z drugiej wszystkie wskaźniki, przełączniki itp. na swoim miejscu. z kolei mnóstwo schowków a tylko jeden, ten główny jest praktyczny. fotele wygodne, ale pasów nie można ustawić na wysokość. dlatego daję 'przeciętnie'
~max87
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Trzeba przyzwyczaić się do nieruchomego środka koła kierownicy i cyfrowych ekranów zamiast klasycznych zegarów. Jeżeli przezwyciężymy obawy to po przejechaniu kilkuset km zapominamy o tej odmienności.
~Mirek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Lepszego rozmieszczenia wszystkich przycisków nie dało się lepiej zaplanować. Nawet kierownica z nieruchomym środkiem jest genialnym rozwiązaniem. Wszystko pod ręką na miejscu.
~Nawrot
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Generalnie super. Jedyny problem z wejściem na tylne siedzenia - no ale to wersja 3 drzwiowe. Więc nie ma się co dziwić.
~MAREK
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Lubię takie inne auta. Nie przeszkadza mi liczba wyświetlaczy. Dużo schowków. Świetny tempomat. Ogólnie auto intuicyjne.
~wojtek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
sterowanie radia z kierownicy, wszystko rozmieszczone jak nalezy!! Zstrzezenie mam do migaczy i swiatel-dlugich!
~Mario
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Wszysto na intuicje, czytelne i proste w obsłudze. po 2 dniach nawet główny wyświetlacz był czymś normalnym
~tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
NIe ma zastrzeżeń. Do (4!) wyświetlaczy przyzwyczaiłem się w dwa dni. Obsługa od samego początku intuicyjna.
Citroen C4 I Coupe