Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW 2010-2015 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pejotpe
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Szybko pękła ramka wokoło latarki w bagażniku (być może oberwała jakimś bagażem - trudno mi to ustalić. Oprócz tego fabryczna nawigacja jest mocno niedopracowana - potrafi, średnio raz dziennie, zresetować się chwilę po zapłonie silnika - wydaje się być to mało uciążliwe, ale do pełnego startu nie działa wyświetlanie stanu czujników parkowania - więc, albo je olewamy, albo czekamy na restart nawigacji... Podobnie łatwo zawiesić nawigację...
~Jack Hoho
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Potwierdzam to co pisała jedna z osób że czasami na wyświetlaczu resetuje się data i godzina (zdarzyło mie się to dwukrotnie) i że zamek klapy bagażnika nie zawsze łapie tzn. wydaje się że klapa jest zamknięta a po ruszeniu pojawia się sygnał dźwiękowy i komunikat informujący o otwartym bagażniku.
~adam_VaV
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Przejechane 700 km. Nie wiem czy to drobiazg czy poważna usterka, ale w dniu dzisiejszym zauważyłem obtarty próg drzwi tylnych. Najwidoczniej drzwi ocierają o próg. Zobaczymy jak spisze się serwis Citroen. aktual. 09-11-12 niestety wychodzi że ja byłem sprawcą owych zarysowań :/
~Lopez
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Trzeba często smarować drzwi bo skrzypią zawiasy - chyba smar łatwo wypłukuje woda, padają żarówki halogenów co skutkuje komunikatem "service" a wymiana upierdliwa, nieaktualizowana nawigacja głupieje. Nic z czym nie można żyć lub utrudnia jazdę.
~ernest_pierwszy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Przy stanie licznika 18000 km moje auto wymagało dolania 1 litra oleju. Pojawił się komunikat "niski poziom oleju". Po sprawdzeniu na bagnecie było MINIMUM. Dolałem 1 litr plus sprawdzenie w ASO czy wszystko OK = koszt całkowity 72 zł.
~prz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Odchodzi troche listewka maskująca między bocznymi szybami w przedniej części pojazdu (między szybą w drzwiach i tą małą poprawiającą widoczność),fotel kierowcy nie jest całkowicie stabilny i czasami da się odczuć lekki luz.
~STANLEY Brzeszcze
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Samochód jak do tej pory bez awaryjny zero problemów,po pierwszym przeglądzie.Myślę że będzie tak przez wiele lat,widać wyraźny postęp Citroena w kierunku jakości,chyba że zepsuje wszystko jakość polskich dróg!!!!!!!!!!!.
~Oki
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Fabryczny błąd.Opadające podszybie.Przykleiłem listwy podszybia ale nie rozumiem czemu tego w fabryce nie robią bo z szyby to raczej wszystko zjedzie.W trakcie użytkowania brak jakiejkolwiek usterki.
~Misiek2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
zamek klapy bagażnika ne zawsze zaskakuje, sama się resetuje data i godzina na wyświetlaczu, kontrolki świateł czasem \"głupieją\", ale wyłączenie zapłonu i ponowne włączenie załatwia sprawę.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
7,7
9,6
~BOD1KIDI1
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Piszcząca rolka paska osprzętu, wyciek oleju spod jakiegoś czujnika (usunięte na gwarancji). Problemy z wbiciem pierwszego biegu najczęściej przy zimnym silniku.
Citroen C4 II Hatchback 5d