Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW 2010-2015 (17) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Z przodu bardzo przestronnie (mam 193 cm. wzrostu) a za mną żona z dzieckiem swobodnie siedzi. Ale widziałem auta klasy kompakt przestronniejsze z tyłu (np. wspomniana KIA Ceed, Hyundai I30). Więc z tyłu miejsca jest jak w sam raz nie za dużo nie za mało (pewnie dlatego jest taki wielki bagażnik - kosztem paru centymetrów przestrzeni na kolana w tylnym rzędzie). Ale wolę duży bagażnik bo każdy litr bagażnika przy wyjeździe na wakacje jest...
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Ilość miejsca wystarczająca do 4 dorosłych, lepiej niż w Focusie i Bravo. Siedzenia miękkie i bardzo komfortowe, zarówno z przodu jak i z tyłu. Jazda non stop na wakacje 1200 km, trzy dorosłe osoby i dziecko, brak zmęczenia, plecy nie bolały.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Jak na pojazd tej klasy wielkości przestrzeń jest bardzo dobra zarówno z przodu jak i z tyłu. Wysoko poprowadzona linia dachu pozwala z tyłu usiąść nawet wyższym pasażerom bez obawy o obijanie głową sufitu.
~ozzyic
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
4 osoby w pełnym komforcie. Z tyłu dużo miejsca. 3 osoby na tylnej kanapie nie poczują się jak sardynki w puszce (normalne, przeciętne postury)
~Andrzej P.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Zbyt wysoki nie jestem, bo mam 170 cm, więc dla mnie miejsca jest pod dostatkiem. Myślę, że większe osoby też jakoś dopasują wygodną dla siebie pozycję.
~witgli
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
wystarczające. Dla pasażerów za kierowcą z tyłu może mnie w sytuacji kiedy mam problem z nie do końca zginająca się lewą nogą, ale...
~Tom
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Zawsze może być lepiej ale jazda w 4 osoby dorosłe to nie problem, wystarczająca ilość miejsca.
~~piotr
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Jak na auto tej klasy jest super. Duży bagażnik w tym segmencie aut.
~JPJ
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Przód rewelacja - siedzenia klasa, tył - podobnie jak w innych kompaktach. Daję 4,3
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
~Cubusb
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Z przodu wersal ale z tyłu jedynie dzieci dadzą radę wytrzymać dłuższą podróż
Citroen C4 II Hatchback 5d