Lista ocen Citroen C4 II Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW 2010-2015 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Mam wersję na rynek szwedzki z dodatkową nagrzewnicą i podgrzewanymi fotelami. Miałem 7 diesli i żaden tak nie grzał. 20 stopni mrozu a w aucie po 2 minutach zaczyna lecieć ciepłe powietrze i w tyłek grzeje. Czy nie można tak we wszystkich dieslach??! Klimka chłodzi bardzo dobrze - bardzo równomiernie rozprowadza powietrze po kabinie (miałem auto w którym z przodu było już zimno a z tyłu pasażerowie się pocili latem).
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Wnętrze mogłoby się troszkę szybciej schładzać - są 3 tryby 'AUTO" trzeba dopasować indywidualnie do siebie stopień nadmuchu. Co do ogrzewania póki co nie mam zdania jako, że nie było mi dane póki co go używać.
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Klima choć manualna, w lecie radzi sobie bardzo dobrze. Nawiew od III stopnia głośny, ale II stopień wystarcza i jest cichy. W zimie jak typowy diesel, musi najpierw złapać nieco temperatury, ale dobrze sobie z tym radzi.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
ogrzewanie bez zarzutu. Klimatyzacja...dość głośna i w ciepłych krajach musi chodzić na fulla :)
~~piotr
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Wszystko OK, fajna funkcja szybszego podgrzewania przedniej szyby na mrozie przy użyciu klimatyzacji.
~zbych
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Trochę niewygodny i mało precyzyjny sposób ustawiania nawiewów.
~JPJ
Klima chłodzi, ogrzewania grzeje, nic dodać, nic ująć. Daję 4,0

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~agarti
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Dobrze, chociaż mam pewne zastrzeżenia do klimki. Nie działa super rewelacyjnie.
Citroen C4 II Hatchback 5d