Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW 2000-2004 (40) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zenekis
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Co jak co, ale mam teraz problem, bo żadne auto mi nie pasuje - przez pewien czas miałem jeszcze volvo s40, które sprzedawałem i musiałem raz nim gdzieś pojechać - po Citroenie masakraaaa. Zawieszenie hydropneumatyczne RULEZ!!! Tylko i wyłącznie dlatego poważnie zastanawiam się nad zakupem kolejnego Citroena. Naprawdę to auto płynie, dziury z dróg znikają i ja akurat nic nie miałem przeciwko bujaniu - nigdy przez to nie miałem wrażenia...
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo dobrze. Bylo by doskonale ale czasem auto, jak stoi na parkingu to lubi sie troszke podniesc albo opuscic o kilka centymetrow (wtf??). Podobno jest to regulator wysokosci, ktory czasem moze prowadzic do rozladowania akumulatora, mnie osobiscie sie to nigdy nie zdarzylo. Jesli chodzi o komfort to jest po prostu swietny! Zero problemow z zawieszeniem HydroActive, a inne elementy zawieszenia jesli chodzi o ich zywotnosc, w normie.
~steff
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Zawieszenie bardzo komfortowe. Odrobinę wygodniejsze jeszcze od Xantii. Do normalnej jazdy wystarczająco dobrze trzyma się drogi, choć Xantią można wejść nieco szybciej w zakręt. NAtomiast auto jest bardziej przewidywalne podczas dzikich manewrów omijania przeszkody. Przy jeździe po nierównościach buja i na drogach nieutwardzonych warto wrzucić pozycję \"teren\" aby nie uderzyć plastikową osłoną silnika w garb drogi.
~przeemek@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
jesli chodzi o uklad jezdny to na 261000km.daje 4.naprawde bardzo komfortowy duzy samochod.daje 4 poniewaz byla zrobiona geometria ok pol roku temu,a przednie opony nie scieraja sie rownomiernie.szybciej scieraja sie zewn. strona opon.?
~Jacek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
zawieszenie rewelacja,auto w górę i nie groźne są głębokie dziury,kałuże,wysokie krawężniki czy zimą koleiny na osiedlowych dróżkach,auto w dół i nie grozi nam blokada na koło,nie miałem z nim żadnego problemu
~Z.P.
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
jest komfortowy, fajnie się zachowuje przy dużych prędkościach i na zkrętach ale wymaga przyzwyczejenia nurkowanie przy ostrym hamowaniu, oraz to, że na garbach słyszalne są stuki zawieszenia!
~Piotrek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Moj egzemplarz jest juz dosyc wyeksploatowany, nie moge sobie poradzic z ciaglymi stukami z przodu i z tylu, ale kiedys jechalem innym C5 i tam byla bajka
~leszek@witalni.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
JJeździłem mondeo i uwazałem, ze trzyma sie drogi - C5 jest przyssane. Cały przebieg na polskich drogach i tylko 1 łozysko wymienione
~Luki B P-ń
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Komfort jazdy jest nieporównywalny do innych aut trzeba tego spróbowac komfort jest na wysokim najwyżym poziomie polecam
~Cebulov
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Wydaje się gumowaty, ale w końcu to nie wyścigówka. Ogólnie bez zastrzeżeń - wymaga przyzwyczajenia.
Citroen C5 I Hatchback