Lista ocen Citroen C5 I Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW 2001-2004 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Od kiedy pamiętam to zawsze zarzekałem się, że nigdy nie kupie francuza bo delikatny i tak dalej, generalnie standardowa opinia. Musiałem kupić szybko samochód kombi, za maks 10 tyś. Szukałem Focusa, Octavii, Golfa. Obejrzałem 4 focusy i trafiłem takie syfy, że zraziłem się maksymalnie do Forda. W ogłoszeniach przelatywał mi C5 jednak śmiałem się, że jak zaczne je oglądać to już będzie ze mną źle :) No i kupiłem C5 za 8,5tyś, +rejestracja....
~Dinks
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Samochód porównał bym do supermarketu, co tydzień coś nowego. Ale o tym na końcu najpierw zalety. Do zalet zaliczył bym wiekość samochodu i miejsce dla osób z przodu jak i pasażerów z tyłu. Chociaż z tyłu oparcie powinno być bardziej pochylone. Gabaryty samochodu dość duże gdyż na merketowych parkingach cięzko się parkuje więc samochód dla lepszych kierowcow. Zawieszenie komfortowe o ile w dobrym stanie. Z wad to mierna wytrzymałość, silnik...
~szczęśliwy
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
komfortowe auto dla ludzi którzy posiadają dużo czasu na dostarczanie auta do serwisu ,psuje się wszystko od elektryki tylnej szyby ,zespół przekażników po elementy zawieszwnia, pobór oleju ok 1 l na 1000 km , o przepływomierzu nie wspomnę
~vigen520@poczta.onet.pl
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Samochód rewelacyjny, ale za mała moc silnika 1,8 albo źle dobrane przełozenia w skrzyni biegów. Na C5 przesiadłem sie z fiata marea nie mogłem sie przyzwyczaić do wołowatej jazdy. Teraz juz jest ok. NIe miełem innego wyjścia, chyba, ze zmiana samochodu.
~Kamil
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Generalnie ok, Pojemny, pakowny no i zawieszenie - nie ma lepszego. Jak narazie bezawaryjne ( mam go 2 lata) i miejmy nadzieje, ze tak zostanie. jednyna rzecz to mógłby byc lepiej wykończony
~2.5 letni użytkownik
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Jeśli chodzi o spalanie, komfort, wygodę z jazdy, wygłuszenie to bardzo doobrze bym ocenił ten samochód. Jednak Pod wzgledem technicznym sprawa ma się już nieco gorzej.
~strazak88
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Rewelacyjne wybieranie nierówności, auto dosłownie płynie po drodze. Komfort i mnóstwo miejsca, samochód doskonale nadaje się na długie trasy.
~Jarosław, mazowieckie.
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Świetny samochód dla rodziny, wygodny, w miarę ekonomiczny (przecież to nie seicento), i bardzo pakowny. Z C5 polubiłem każdą drogę, naprawdę.
~koko
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Za dużo pali w mieście, bo do 10,5 l/100, na trasie super ,spada nawet poniżej 6 litrów, więc gaz nie jest potrzebny.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
9,2
10,6
~zszaran@poczta.onet.pl
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Lubię jeżdzić tym autem i na razie nie odmówił posłuszeństwa. Jest ładny wygodny i obszerny.
Citroen C5 I Kombi