Lista ocen Citroen C5 I Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW 2001-2004 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiejacz@o2.pl
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Poważne usterki elektroniki i elektryki,wadliwa praca skrzyni biegów(automat).Żadna stacja nie potrafiła usunąć usterki.Wadliwa praca elektrozaworów.Ciągle wyświetlające się bzdurne informacje o wadliwej pracy całego samochodu.Stacja diagnostyczna nie potrafiła ustalić dlaczego. No i najpoważniejsza awaria w samochodzie najprawdopodobniej z powodu podanych usterek wybuchł pożar,trwają ustalenia przyczyn.
~Z.K. remopup@wp.pl
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
tragedia. nigdy nie wiem czy dojadę i wrócę. "Trasy" do 100km nic się nie dzieje, przy ddłuższych w każdej chwili może zadarzyć się, że wypadają jeden, nawet dwa cylindry. Po postoju ok. godz. silnik zaczyna normalnie pracować, a komputer o niczym nie pamięta. Tak się dzieje od nowości. Mam auto prawie trzy lata i przez te trzy lata autoryzowane serwisy nie potrafią sobie z tym poradzić.
~Bartek
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
to zależy kto czego oczekuje. jeżeli ktoś kupuje Cytrynę i uważa, że ma już auto z takiej półki, że nawet żarówki nie powinny się przepalać, to auto nie dla niego. Ja jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, że nie jest to mercedes, ale naprawdę wszystkie usterki mechaniczne są przewidywalne, a auta robią również na lpg duże przebiegi. Ceny części zamiennych naprawdę nienajgorsze.
~hajasz@op.pl
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Jedna poważna - bicie kierownicy przy hamowaniu oraz w zakresie prędkości 90-130km/h. Skończyło się na przetoczeniu tarcz i wyważeniu całego układu kierowniczego na aucie.
~radzioo
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Za dużo by wymieniać. Już wspomniałem - cewka, szklanki, wentylator chłodnicy, fatalne tylne zawieszenie (wahacze), zaciski hamulcowe i wiecznie, wiecznie coś.
~Yellowmen
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Podobno Hydraulika lubi dać znać osobie...pocą się przewody i trzeba uzupełniać płyn hydrauliczny. Dodatkowo układ hamulcowy tylny jest nie dopracowany.
~KrzyHo
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Zobaczymy dalej, ale już raz laweta była (zawiesił się system. Po zdjęciu klemy zresetował się i działa bez żadnej naprawy)
~Wojtek Citroen
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
brak poważnych usterek przez co musiałbym to auto holować
~janek
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
wymiana szyby przedniej,tylnej, wkładów lusterek wstecznych
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
10,6
10,8
~Zbyszek
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Brak jakichkolwiek usterek przez rok czasu
Citroen C5 I Kombi