Lista ocen Citroen C5 III (290)

~uzytkownik z 3-miasta
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
auto wyglada doskonale / sedan / nieruchma czesc panelu na kierownicy to trafiony wybor, duzo by pisac o drobiazgach , ktore umilaja podroz ,poczawszy od oswietlenia w podlodze i drzwiach wykonczenie wnetrza , np , material na drzwiach , wszystko spasowane , nic nie trzeszczy w czasie jazdy , duza przyjemnosc w podrozowaniu tym autem
~Roman
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Na wstępie. To mój pierwszy "Francuz" czy ostatni to zobaczymy. Po 5 latach rozstaję się z nim. Własciwie byłem tuż tuż od zakupu kolejnej c5 . Irytowało mnie wprawdzie , że koncern nie informuje o planach co do tego modelu no i trafiła mi się okazja na cos innego zatem z marką się żegnam. A byłem bardzo zadowolony. Dlaczego? o tym dalej.
~Tomasz
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Auto, które zachwyca komfortem. Posiada świetne zawieszenie hydroactive, wyciszenie i niesamowicie wygodne fotele. Ponadto jest niezawodne i relatywnie tanie w eksploatacji. Podróżowanie nim to czysta przyjemność.
~LOP
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Cóż... auto wygodne, w miarę oszczędne. Dość mułowate, ale za to bardzo wygodne. Pozwala wygodnie podróżować, a co za tym idzie zdecydowanie wydajniej pracować.
~Marek M.
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Komentarz pisze dla tych ktorzy sie wachaja nad zakupem ja rowniez przez zakupem balem sie hydro ze francuz i elektronika a tu mile zaskoczenie auto super w jezdzie na dlugie trasy tylko chce sie jechac i jechac hydro bajka nic lepszego nie moze byc. Automat japonski 6 biegow calkiem calkiem zgodnie z charakterem citroena nie za zrywny ale tez nie mul 3.5/5. Ogolnie auto super ceny czesci do zawieszenia znosne porownywalne z autami tej klasy....
~olo
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Lepiej się jeździ niż nowym Fordem Kuga który również posiadam:)
~LOP
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Po roku użytkowania podtrzymuje w zasadzie całą poprzednią ocenę. C5 jest samochodem wygodnym i oszczędnym. Ma trochę drobnych mankamentów, do których trzeba się przyzwyczaić.
~olszak130
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Auto super, brak poważniejszych wad, zero rdzy jedyny mankament to drobne "pierdoły" które potrafią się zepsuć.
~olszak130
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III
7,7
9,8
11,1
~Patryk
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Całkiem nieźle. Jeżdżę tym modelem w sumie drugi rok. Jeden rok ze skrzynia ręczna i dieslem 140KM, teraz automat i diesel 163KM. Zdecydowanie polecam ten drugi wariant. Ogólnie oceniam auto bardzo dobrze. Hydropneumatyczne zawieszenie rewelacja. Możliwość znacznego podniesienia nadwozia uratowała mnie w kilku trudnych sytuacjach. Komfort jazdy niebywały. Na autostradzie tryb sport pozwala poczuć się jak w aucie sportowym. Oba testowane...