Lista ocen Citroen C5 III Sedan (62) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cyryl
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
W zasadzie jedna - pękł przewód klimatyzacji. Na wymianę czekałem ponad miesiąc (brak części!) - dobrze, że usterka wystąpiła jesienią. Jednak żadnych innych poważnych usterek nie było.
~Marcel
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Brak poważnych usterek. Drobne typu klocki. Częste wymiany końcówka drążka to lubi być często wymieniane ale jest to tania rzecz. Nie stanowi wielkiego obciążenia budżetu.
~pablo32
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dwa razy odcholowano na lawecie.Raz problem z hamulcami sprawil iz komputer wylaczyl samochod.Innym razem uklad CR dal ciala i rowniez komputer unieruchomil auto
~toldi
Sedan 1.8i 16V 125KM 92kW
robilem juz sprzeglo byly klopoty z cewka nie palily mi 2 cylindry a komputer nic nie wykryl jak sie okazalo cewka dawala iskre tylko nie w tym momencie co trzeba bylo
~Doniec
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Regeneracja skrzynii biegów (100tyś km), wymiana sprzęgła i koła dwumasowego (120tyśkm), wymiana siłowników przednich: prawego (115tyś km), lewego (125tyś km)
~FILIP
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
maglownica do wymiany przy 50000km ! Naprawa klimatyzacji - serwis dokonując naprawy stwierdził, że fabrycznie nie ma pewnego elementu izolacji.
~Marek Kowderowski
Sedan 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
zadne powazne usterki mi sie nie przytrafily i jestem zadowolony bo gdybym rozwalil to cudo to postawil bym dla niego chyba pomnik.
~lisek-85
Sedan 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
Zadnych powaznych, jak i drobnych ustrek. Co mnie cieszy bo to jest moj pierwszy francuz i milo mnie zaskoczyl.
~fantomas
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przy takim przebiegu byłyby skandal, gdyby się coś pojawiło. Ale na razie jest OK. I tej wersji się trzymajmy.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III Sedan
10,4
11,4
~bonusso
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Za mało przejechałem, silnik jednak nie odpadł, koła też nie, więc jest doskonale, czyż nie?
Citroen C5 III Sedan