Lista ocen Citroen C5 III Sedan (73) - Ergonomia

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Malo schowkow, uchwyt na kubek w podlokietniku (porazka), brak miejsca na okulary (mondeo mialo), troche maly bagaznik (jak na ta klase). Reszta OK
~bonusso
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Rozwiązałem problem picia kawy w samochodzie. Kupiłem kubek z uchwytem i zawieszam go na kratce nawiewu. Pozostałe rozwiązania są jak najbardziej OK
~wojtek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tutaj ocena pomiedzy 3 a 4. Bardzo mała ilość schowków a jesli juz to są one małe. Do kierownicy z nieruchomym panelem trzeba się przyzwyczaić.
~Marcel
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Super sprawa a szczególnie bez ruchoma konsola na kierownicy tu Francuzi dali dużo bo pod ręka mamy cała kontrole.
~Art
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
tablet dotykowy bardzo dobrze działa. nieruchoma kierownica świetny pomysł. Bardzo dobrze współdziała w telefonem.
~exDE
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Tutaj chyba jak wszyscy użytkownicy C5-tki- narzekam na schowki i uchwyty na kubki ale z tym już się uporałem.
~ropsu@hotmail.com
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jedyna poważna wada C5, to moim zdaniem schowki, półki, etc. Ich rozmiar, to chyba jakiś żart! Poza tym ergonomia ok.
~krzysztof
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
jest wszystko ok, ale mam przyzwyczajenia zeby regulacja radia na kierownicy była po lewej str. chyba byłoby lepiej
~Mieteq
Sedan 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Kilka drobiazgów bym zmienił. Np. Schowek pod radiem nie wiem do czego służy skoro nie da się tam noc włożyć.

Usterki Citroen C5 III

Citroen C5 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Citroen C5
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Chyba nikt nie może darować Citroenowi zamontowania uchwytu na kubek w schowku podłokietnika. Żenada...
Citroen C5 III Sedan