Lista ocen Citroen C5 III Sedan (73) - Ergonomia

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bogi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
bez uwag, jak dla mnie to wszystko widoczne i w zasiegu reki,fotele bardzo wygodne,w kierownicy prawie wszystkie funkcje , trzy glowne zegary zawieraja wszystkie potrzebne informacje i sa ladnie podswietlone,,rowniez wszystkie klamki w drzwiach maja delikatna poswiate, oraz ciekawostka diodowe-punktowe centralne oswietlenie galki zmiany biegow, szeroki wygodny podlokietnik z regulacja
~Przeciętny użytkownik
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Francuzi przekombinowali. Do nieruchomego środka kierownicy da się szybko przyzwyczaić. Ale i tak jest słabiutko. Każdy ... po prostu każdy kto jechał jako pasażer i chciał zciszyć/podgłośnić to łapał za pokrętło ... które jest od klimy ;) Ale szczyt wszystkiego to uchwyt na kubek ... który jest w podłokietniku ;) Nawet sprzedawcy w citroenie się śmiali z kretyna który to wymyślił.
~Aro1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Największy atut tego auta, to ogrom przycisków, których działanie jest wielokrotnie zdublowane. Praktycznie całym autem możemy sterować z kierownicy. Zaś słynna kierownica z nieruchomym środkiem, to absolutna REWELACJA. Jedynie pierwsze wrażenie jest dość sceptyczne. Już po kilku godzinach byłem zachwycony tym rozwiązaniem i jestem do dziś pod wielkim wrażeniem.
~Pat P.
Sedan 1.6 e-HDi FAP 115KM 85kW
Nie ma gdzie wsadzić butelki z piciem, ani nie ma podstawek na kubki na kawą, to na prawdę niezrozumiałe. Kierownica, która nie podąża za wieńcem, to jest rozwiązanie nietypowe., ale mówię wam, każdy samochód taką powinien mieć. To jest nieporównywalnie wygodniejsze rozwiązanie niż w każdym innym aucie. Bardzo wygodna obsługa klawiszy na kierownicy.
~Doom
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Wszystko pod ręką. Wygodne fotele, mały minus za brak porządnych schowków. Poza podłokietnikiem i nad nogami pasażera w większości schowki na tzw. paczkę papierosów. Kiepski pomysł z uchwytem na kubek w podłokietniku. Ze znalezieniem odpowiedniej pozycji za kierownicą nie powinno być problemów, nawet u wysokich osób.
~LOP
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Pomimo braku uchwytów na kubki - nie wiem czemu przy FL tego nie poprawili wszystko pozostałe jest po prostu swietne. Fantastyczny podłokietnik ! Nawet regulacja nawigacji pokretlem mi odpowiada. Do tego masa przycisków przy kierownicy. Pozycja za kierownicą bardzo dobra, dzięki bardzo szerokiej regulacji fotela.
~użytkownik
Sedan 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
Odwrotnie strzałki opuszczania i podnoszenia podwozia, daleko włącznik świateł awaryjnych, brak fabrycznego gniazda USB. Brak wolnej pamięci do wgrania muzyki. Dobra nawigacja, niezłe nagłośnienie. Minimalne schowki, nie mam gdzie schować etui do okularów. Cudowny dowcip panów inżynierów uchwyty na kubki na dnie podłokietnika.
~LOP
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Daje 3 ze względu na fatalne audio. Brak dotykowej nawigacji i uchwytu na kubek mi nie przeszkadza, ale audio jest tak beznadziejne, ze po prostu nie ma sensu go używać. Obniża to ogólną wygodę użytkowania, szczególnie na długich trasach. Umejscowienie złącza aux to całkowita pomyłka....
~Doniec
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Brak miejsca na kubek, z wyjątkiem podłokietnika, który musi być wtedy otwarty. Przycisk świateł awaryjnych w zasadzie po stronie pasażera, fatalny pomysł! Do końca nie udało mi się ogarnąć przycisków na kierownicy, do tego stopnia żeby nie musieć na nie patrzec podczas użycia.
~Cyryl
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Ocena tylko dobra z dwóch powodów. Włącznik świateł awaryjnych zbyt daleko od kierowcy. No i "mistrzostwo świata" - uchwyt na napoje w schowku podłokietnika!?! To musiał chyba zaprojektować facet "na zrywce". Głupota do kwadratu. Jak można wpaść na taki pomysł?
Citroen C5 III Sedan