Lista ocen Citroen C5 III Tourer (85) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Tourer 2.0i 16V 140KM 103kW
Bardzo dobrze, miejsca jest dużo, auto jest szerokie, więc 2 postawnych, dorosłych mężczyzn siedząc obok siebie z przodu nie trąca się łokciami. Miejsca nad głową również dość. Duży, centralny podłokietnik, wygodne uchwyty z podłokietnikami w boczkach drzwi. Z tyłu też bardzo dobrze, zarówno jeśli chodzi o miejsce na nogi, głowę, jak i szerokość,. Jedyne zaskoczenie, to mimo dużej szerokości tylnej kanapy, jeśli ktoś wozi dzieci w fotelikach z...
~Pioter W.
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Duże, pojemne kombi. Bagażnik ma około 550 l, jest foremny a do tego przy hydropneumatyce można sobie opuścić "dupkę" do załadunku. Na wakacje 4 osobowej rodziny spokojnie wystarczy. Miejsca jest wystarczająco aby każdy z pasażerów nie czuł się przytłoczony mimo, iż odnosi się wrażenie "otulenia" przez samochód. Tak wiem. Śkoda Superb ma więcej miejsca ale tutaj przynajmniej mogę dosięgnąć dziecka jak zaśnie ululany cudnym zawieszeniem i mu...
~Jakub
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
najwiekszy mankament tego autka jak dla mnie o ile z przodu miejsca jest bardzo duzo o tyl tył jak w kompakcie serio podrózowanie w 5 osób słabo na tej samej plycie jest 508 i tam jest zdecydowanie lepiej za to bagażnik duzy i ustawny jeszcze jedni skladanie foteli nie jest najlepsze ie tworzy plaskiej podłogi poza tym fotel od pasazera z przodu mógł by sie rozkladac bardziej tak aby przewozic dlugie przedmioty
~Danny
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Jest OK, na szerokość super, nawet auto wydaje się być trochę za szerokie. Ale za to nie ma tak dużo miejsca na nogi jak np w Mondeo czy Passacie. To jest chyba wina tych ogromnych wygodnych foteli i wielkiej tylnej kanapy, a w tych niemieckich autach jest dużo miejsca, za to fotele są maleńkie jak by zostały wyjęte z auta segmentu A lub B.
~Jacek
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Świetne auto NA TRASĘ. Komfort, wyciszenie ilość miejsca na 4 osoby (od biedy 5 bo szeroko jest) sprawiają że chce się jechać. Auto na autostradzie samo "przysiada" na zawieszeniu (chyba 1,5 cm) i prowadzi się jakby miało żyroskop (prowadziłem Tuarega i przy 160 się zdziwiłem że z autem trzeba zacząć walczyć!).
~Paweł
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Wszystko super, fotele bardzo wygodne itd choć mam małą uwagę. w zasadzie nie wiem czy to zaleta czy wada. Mam prawie 190 i jak wygodnie się rozsiądę to dzieciaki z tyłu nie maja tyle miejsca co np w Superbie. Nie wiem z czego to wynika bo obydwa samochody sa tej samej długości. Może skoda po prostu oszukała na długości siedziska.
~Avenger
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przestrzeń porównywalna jest z Passat\'em B6, z przodu dużo miejsca, a należę raczej do wyższych osób, z tyłu z odsuniętymi przednimi fotelami też siedzi się wygodnie i fotele nie wbijają się w kolana. Tylne drzwi nie mają tak dużego \"wejścia\" jak w poprzednim aucie, ale wsiada się dobrze i nic nie przeszkadza.
~woziu87
Tourer 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
Osobiście przy wzroście 187cm pasażer za mną nie ma sielanki jak by np miał w aucie z segmentu wyżej ale nie ma tragedii napewno więcej miejsca niż alfa 159 tam pies miał ciężko za siedzeniem przejść
~thudy
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Na brak miejsca nie ma co narzekać. Pomimo że fotele przednie są sporej wielkości a jestem osobą dość wysoką, z tyłu miejsca nie brakuje. Podróżując z dwoma osobami z tyłu można rozłożyć podłokietnik i fotelik samochodowy mieści się bez problemu. Pasażer z przodu może śmiało rozprostować nogi.

Usterki Citroen C5 III

Citroen C5 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Konrad
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
W całym samochodzie jest bardzo wygodnie i przytulnie. Daje poczucie bezpieczeństwa. Z przodu nie ma się do czego przyczepić. Z tyłu niektórzy mogą narzekać na pewne niedostatki miejsca na nogi (dla mnie miejsca jest wystarczająco - mam 1,9m). ŚWIETNE FOTELE.
Citroen C5 III Tourer