Lista ocen Citroen C5 III Tourer (150)

~Piotr
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Porównując do Avensisa silnik ma \"twardsze brzmienie\" zwłaszcza gdy się przyłoży nogę do pedału gazu. (Silnik)
~Adam
Tourer 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Wybierając ten samochód kierowałem się wygodą, opiniami w tym zakresie oraz silnikiem i skrzynia biegów nie ma się do czego przyczepić, może jedynie światła bi ksenon spodziewałem się lepszego efektu.
~Piotr_P
Tourer 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
Świetny samochód. Doskonała linia, komfort jazdy, brak usterek, zawieszenie. jedyny mankament że Citroen nie instalował szyb solar, tylko atermiczne, dźwiękochłonne.
3,5
~Leszek K.
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Samochód kupiłem nowy. Po przejechaniu ok. 1200km pierwsza awaria, gaśnie na drodze. Po dostarczeniu do serwisu okazało się, że rozłączyła się złączka od czujnika kąta wału korbowego. Pomyślałem no nic poważnego, więc odjechałem zadowolony. Jakież było moje zdziwienie kiedy po około 45 tyś padło sprzęgło. Szczególnie było to odczuwalne na 5 i 6 biegu podczas przyspieszania. Byłem tym bardzo zaskoczony i zaniepokojony, tym bardziej, że w... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Jaros
Tourer 1.6 HDi FAP 110KM 81kW
Doskonałe auto. Godne polecenia, zdecydowanie bije na głowę wszelkie passaty. Przy tym można kupić go wiele taniej niż okrzyczane niemieckie auta, mając przy tym o wiele więcej radości z jazdy.
~Robert
Tourer 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Bardzo przyjemny saomochód. klasyczne zawieszenie jest bardzo konfortowe. Dobrze prowadzi się. Silnik może o małej pojemności i małej liczbie mocy bo tylko 112KM,ale w normalnej jeżdzie doskonałe. Wyposażenie znacznie bogatsze niż w moich poprzednich autach. Lubie nim podróżować i to uczucie jest dla mnie czymś nowym, bo dotej pory traktowałem samochód jak narzędzie do przemieszczania się.
~bbbbbb121
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
w tabelce nie ma jeszcze tego silnika - ja mam nowe 2.0HDI 140 KM, zamiast 138KM. Ale jest to wiecej niz poprawka. Silnik jest cichszy, klekot zero (w 138KM było trochę choć mało klekotania). Kto nie wie że to diesel - nigdy tego nie uslyszy, brzmi raczej jak sportowa benzyna, baaaardzo dobrze wyciszona. (Silnik)
~szymonj@wp.pl
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
genialne auto na autostrady. na raz 1500km to zaden problem.
~urzytkownik
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
W całokształcie samochód wypada znakomicie w każdym aspekcie starałem się znaleźć jakiś mankament i go opisać ale podsumowując to bardzo dobry zakup.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III Tourer
7,9
8,8
10,9
~michał
Tourer 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
naprawdę fajne auto pierwszy super citroen po wielu latach
Citroen C5 III Tourer