Lista ocen Citroen C5 III Tourer (150)

~Konrad
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Im dłużej nim jeżdżę tym bardziej mi odpowiada. Prawdziwy przyjaciel, szczególnie na długich trasach.
~Marcin
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Żadnych uwag. Jakość wykonania na naprawdę wysokim poziomie. Ekonomiczny silnik zapewniający naprawdę fajne osiągi i komfort nieosiągalny dla innych aut.
~st44
Tourer 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Silnik jest rewelacyjny. Mam porównanie z 2.0 HDI i jednak 2.2 to inna liga. Zdecydowanie lepszy osprzęt BOSCH'a daje większą niezawodność. Oczywiście kultura R4 nie dorównuje 3.0 HDI ale za to eksploatacja znacznie tańsza (Silnik)
~Jakub
Tourer 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Auto przekroczyło moje oczekiwania, aczkolwiek ma swoje minusy o ktorych napisze w szczegółowo dalej
~Bart[PL]
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Miałem w swoim posiadaniu kilka samochodów, ale żaden nie był nowy! W porównaniu do nich to C5 wypada zankomicie. Ostatnie auto to mondeo z 93r które dzielnie słuzyło i nie mogę na nie narzekać lecz w porównaniu do cytryny to przepaść! Zaskoczyło mnie doswietlanie zakrętów - to bardzo fajna sprawa.
~Sylwester pierwszy
Tourer 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Idealne skrojone auto dla rodziny i codziennego wygodnego użytkowania. No może prawie idealne bo kilka drobiazgów jest do poprawy ale naprawdę nie ma co wybrzydzać. Tym bardziej za taką cenę. Nie sądzę żebym z droższych był bardziej zadowolony.
~Proxa
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Byłem zrażony do zakupu Citroena, ponieważ wcześniej jeździła nimi moja cała rodzina i wiem, że np. w przypadku Xsary były spore problemy, natomiast Saxo było niezniszczalne... czy też AX... Przypadkiem trafiła mi się wersja niedostępna na polskim rynku czyli wersja można powiedzieć Exclusive +indywidual ;) mocno napakowana wszystkim co się da jak z katalogu. Jak na razie od ponad roku auto spisuje się super zero problemów. I puki co mogę...
~Paweł
Tourer 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Fantastyczny samochód dla Przedstawiciela handlowego będącego ojcem 2 chłopaków. Na tą chwilę mam same pozytywne skojarzenia.
~bzountryk@gmail.com
Tourer 1.8i 16V 125KM 92kW
Silnik najsłabszy z gamy silników jaki Citroen montuje w tym modelu. Cóż, rajdowcem nie jestem. Ten samochód, ze względu na gabaryty, nie jest zresztą do rajdów. (Silnik)

Usterki Citroen C5 III

Citroen C5 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michał 3 latach
Tourer 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
naprawdę Ci co nim nie jeżdżą, a tylko widzą co widzą, to nie wiedzą o nim nic co wzbudzałoby w nich zazdrość i właśnie o to chodzi - wszystko co dobre to niewidoczne jedyny mankament to brak wersji 4x4
Citroen C5 III Tourer