Lista ocen Citroen Evasion II (22) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Frank Drebin
Van 2.0 16V 136KM 100kW
Mam LPG własnoręcznie zamontowane, więc nie ma lipy. Graty dobrane rozsądnie ( stag 4, magic jet, skorpiom ST po przeróbkach), bez szaleństw cenowych, z naciskiem na prawidłowy montaż solidną regulację. Spalanie w trasie z klimą (90-120 km/h)10L LPG Maksymalnie w małym miasteczku przy krótkich odcinkach 13L LPG
~ed
Van 2.1 TD 109KM 80kW
Porównując inne auta Evasion przy dużej kubaturze ma podobne wyniki jak o wiele mniejsze auta. Przy spokojnej jeździe zrobiłem ponad 1450 km na zbiorniku. Niezły wynik.
~Ludwa
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
Tutaj nie nadgonimy. waga i gabaryt robi swoje. 13 litrów w mieście niewyjęte. za to producent w instrukcji podaje, w jakim czasie auto przejeżdża 400m. wyjątkowo!!
~maciej
Van 2.0 Turbo 147KM 108kW
I tak dobrze jak na 2.0 Turbo. Po założeniu LPG sekwe. całkiem znośnie. Około 30\35zł na 100km po górkach Kotliny Kłodzkiej. Myślę że to niezły wynik.
~Maruda
Van 2.0 121KM 89kW
Spala 10 w mieście, 8l w trasie oczywiście przy ekonomicznej predkosci, na autostradach w niemczech przy 130-160km/h średnio 10 litów.
~janio81
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Ceny napraw nie najgorsze, oczywiście w nieautoryzowanym, ale specjalizowanym serwisie. W autoryzowanym dwukrotnie wyższe.
~grzegorz
Van 2.0 121KM 89kW
spalanie ok, na pewno mniej niz inne siedmiomiejscowe auta:Voyager czy Previa, ceny napraw w Citroenie wyzsze niz u Peugeota
~mustafa ali
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
w mieście średnie wychodzą mi od 6,4 - 7,1 w zależności od pory roku i tego co targam w bagażniku
~portland
Van 2.0 HDi 109KM 80kW
Dla takiego samochodu (wielkość, opory toczenia, aerodynamika i waga)jest to po prostu wąchanie paliwa
~jiiin
Van 2.0 16V 136KM 100kW
W porownaniu do poprzedniego mojego auta, to to jest za darmo.