Lista ocen Citroen Jumper II (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiktor
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Tragedia jak po 200 tys trzeba wymieniać kompletne sprzęgło a skrzynie drugą kupować bo stara pękła nawet do pięt nie dorasta do Dykato ,którym przez 6 lat zrobiłem 450000 bez remontu silnika i skrzyni
~auto@olesnica.pl
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
skrzynia biegow bardzo slaba rozsypala sie po 85.000 tys,jesli chodzi o citroena to uwaga nie akceptuja gwarancji wyszukujac blachych powodow nie polecam blizsze informacjie na auto@olesnica.pl
~Krisss
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
kłopoty z 3 biegiem nieraz nie chce poprostu "wejść" podobno sa wadiwe ale peugeot miał to samo;/ moze teraz automat bedzie kolejny..:)
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
nowe auto a potrafi zgrzytnac 3jka, moze to czynnik ludzki a moze czasem poprostu ma dosc wielogodzinnej jazdy ;)
~wspanialy citroen
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
po 40 tys wymienieniona na gwarancji Następnie już chyba trzeci raz naprawiana Sprzegło po raz trzeci - kolo dwumasowe
~zielezalexa@gmail.com
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Po prostu idealna, przy 1,2 tys obrotow i ok 30km/h mozna spokojnie jechac na 3 biegu nic nie szarpie nic nie trzesie po prostu super
~darekkruk@gmail.com
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Nie wiem czy to tak jest tylko na poczatku ale mam wrazenie jak by była zbyt dobrze spasowana i często z 5 wrzucam 6
~Tom-Ek
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Niedawno poszlo mi łożysko w skrzyni, ale z tego co slyszalem (i czytalem), to pech, a nie norma.
~DOR-CEL
Rama z pojedynczą kabiną 3.0 HDI 157KM 115kW
Przy zimnym silniku ciężko pracuje ale jak się rozgrzeje to ładnie i lekko pracuje :)
~Tomek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Rewelacja pracuje znacznie lepiej niż w reanult Master które także posiadamy