Lista ocen Citroen Jumper II (17)

3,7
~Krisss
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Silnik oceniam u siebie na 4z10 poniewaz miałem Peugeota Boxera 3.0HDI i naprawde tam było czuc te 157km a Peugeot 3.0 naprawde jest mułowaty przy pełnym załadunku w gorach trzeba duzo redukowac na tych samych trasach peugeot przeładowany nawet dużo lepiej dawał sobie rade. (Silnik)
~DOR-CEL
Rama z pojedynczą kabiną 3.0 HDI 157KM 115kW
Doskonałe i wzorowe auto dostawcze profesjonalny partner do pracy w transporcie :) takie powinny być auta dostawcze :)
3,5
~zielezalexa@gmail.com
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Auto spisuje sie dobrze, nie mam wiekszysz zastrzezen poza serwisem...
4,1
~Tom-Ek
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Niedawno poszlo mi łożysko w skrzyni, ale z tego co slyszalem (i czytalem), to pech, a nie norma. (Skrzynia biegów)
1,9
~auto-scan@wp.pl
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
NIKOMY TEGO SAMOCHODU NIE POLECAM. CITROEN PO 3 MIESIĄCACH ZABRAŁ GWARANCJE ZA NIEZGODNĄ ZABUDOWE CHOĆ AUTO ZAKUPIŁEM WRAZ Z ZABUDOWĄ W CITROEN WANICKI W KRAKOWIE. PO ROZMOWIE Z DYREKTOREM CITROEN POLSKA , DYREKTOR IRONICZNIE STWIERDZIŁ ŻE MOGĄ ZABRAĆ GWARANCJE KAŻDEMU AUTU Z ZABUDOWĄ. NADMIENIAM ŻE JEST TO STOSOWANE PRZEZ CITROENA JAKO NORMA, SZKODA ŻE TAK PUŹNO SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁEM.
3,1
~wiktor
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Tragedia jak po 200 tys trzeba wymieniać kompletne sprzęgło a skrzynie drugą kupować bo stara pękła nawet do pięt nie dorasta do Dykato ,którym przez 6 lat zrobiłem 450000 bez remontu silnika i skrzyni (Skrzynia biegów)
~macio kierowca
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Jeździłem kilkoma autami dostawczymi w róznych rocznikach, uważam że z nowych aut cytryna jest godna uwagi z tym silnikiem
~Kisi
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Posiadam wersje 157KM bardzo wydajny motor. Nawet z towarem przyspiesza jak dobra osobowka. (Silnik)
2,9
~auto@olesnica.pl
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
silnik posiada moc zato duzo pali i sa problemy na wolnych obrotach (Silnik)
~Pierun23
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
ocena dotyczy silnika z Euro V, o mocy 180KM bardzo elastyczny, ekonomiczny, troszkę słaby jak na tą moc (Silnik)