Lista ocen Citroen Jumpy I 2.0 TD 94KM 69kW 1994-2007 (13)

~fhukwiecien@interia.pl
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Super autko dla osoby ceniącej wygląd i komfort podróżowania. Jak na razie najwygodniejszy samochód poza Xantią jaki miałem (a miałem Renault Megane, Seat Ibiza, Citroen Xantia, Honda Civic i VW Caddy). No i pełen ocynk więc rdzy się nie boi :)
~Emil
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Nie widzę lepszego busa. Mam wersję LONG, wzmacnianą. Nie jeździ ich dużo ale naprawdę warto zapłacić więcej niż za zwykłą. Długo szukałem samochodu tej wielkości (jest większy od T4), kosztuje stosunkowo mało jak na swój rocznik (zadbany ok 15000zł), oferuje kierowcy komfort w jeździe, pozwala naprawdę dużo załadować. Nie trzeba się wstydzić na drodze - można spokojnie wszystko wyprzedzać.
4,1
~saped
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Autko całkiem niezłe, choć nie idealne. Ogólnie ceny napraw i czesci nie są bardzo wysokie( może poza układem wtryskowym),ale jeżeli trafimy na zaniedbany egzemplarz, to może zaboleć np wymieniłem kpl. rozrząd + p. cieczy + koło pasowe(dwumasowe) z paskiem i rolkami napinającymi + robocizna i zapłaciłem ok. 1200 zł.Oprócz usterki przerywacza(45zł)jezdżę bezawaryjnie(10tys km).Przyjemne dynamiczne, pakowne auto,
~ZORAK rzorski@wp.pl
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
SUPER AUTKO DOSTAWCZE DLA MAŁEGO BISNESU. SUPER SIĘ JEŹDZI. 6 OSÓB I KUPA TOWARU, LUB 3 OSOBY I JESZCZE WIĘCEJ TOWARU!!!
3,8
~Łukasz
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Dobrze przyspiesza już od niskich obrotów, wystarczająco dynamiczny. (Silnik)
~Arek
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
dobre wyciszenie slychac tylko boczne niedopasowane drzwi (Wyciszenie)
3,7
~Łukasz
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
przednie słupki i słupek na tylnej szybie ograniczają widoczność (Widoczność)
~jol
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
pieknie sie prowadzi zwlaszcza pod obciazeniem ok 600 kg (Układ jezdny)
~Sławomir Kulikowski
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
Silnik niemal doskonały, oprócz koła pasowego "głównego"-wymiana średnio co 85tys. km. (Silnik)
~Jarod
Minivan 2.0 TD 94KM 69kW
w lusterku wewnetrznym nic nie widac, slupki przeszkadzaja (Widoczność)