Oceny Citroen Saxo 1.0 i 50KM 37kW 1996-2001

Najnowsze oceny Citroen Saxo 1.0 i 50KM 37kW 1996-2001

3,5
~fan
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
przejechałem 81tyś.km.Wymieniłem tacze hamulcowe,sworznie wahaczy,dwa razy klocki hamulcowe.OD 80 TYŚ NAWALA skrzynia problemy z właczaniem biegów szczególnie 3.cieżko wchodza czuć opór!prosze o rade co jest przyczyną i jak ja usunąć.
~Guinness
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Latem przy rozsadnej jeżdzie udaje mi sie zejsc poniżej 5l w ruchu mieszanym ale z przewagą poza miastem, ale za to zima jest juz gorzej nawet do 7l w ruchu mieszanym. wielki problem to hamulce tynie siadly w ogóle i nikt nie wiem dlaczego, facet na przegladzie powiedzial ze nawet tylko z przednimi auto jest bezpieczne, Silnik cacko zero wycieków i jakich kolwiek problemow. Blachy sa tez bardzo dobre. Ja osobiscie polecam!!!
~zetan@op.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Mam auto od roku, kupiłem we Francji i od razu auto przyjechało samo do Polski - około 2500km jazda non stop często na maximum możliwości czyli do ok 150km/godz. Potem przeróbka na GAZ i używane głównie do codziennej jazdy po mieście. Super autko dla 2 max 3 osób i jazdy głównie po mieście (polecam wersje 5 drzwiową). Nie nadaje sie do ostrej jazdy ale za to jest superekonomiczne. Zero problemów technicznych.
2,8
~matt_21@o2.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
nie wiem jak wersja 1,1 i 1,4 ale wersji 1,0 nie polecam. Jeżeli jesteś 50 letnim emerytem który chce jeździć 40 km/h to samochód dla ciebie mało pali jest cichy itd innym odradzam bo auto wyjątkowo mułowate (16 s do 100 km) a jak się je trochę przyciśnie to zaczyna się sypać skrzynia i silnik.
~krzymill@interia.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Przejeżdziłem nasz kraj wzdłuż i wszerz. Bywałem saxem na wakacjach latem i zimą w Słowacji, Węgrzech, Litwie, Niemczech i w Czechach. Nie miałem żadnej awarii na trasie. Jestem bardzo zadowolony z tego autka zwłaszcza.
~badboy
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
silnik ja na taka pojemność zaskakuje az nieraz sie dziwie przy starcie scigac na zlotach sie nie da ,ale cytrynka sie rwie do pracy i nie raz widze tylko w lusterku delikwenta smieszne troche ale jak sie potkreci na wyzsze obroty to jest dobrze pozdrawiam

Usterki Citroen Saxo

Citroen Saxo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~~killbillly.
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Polecam z motorkiem 1,1- 1,4- 1,5diesel.Fajne autko.
3,6
~killbillly
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Naprawdę fajne autko-polecam silnik1,1i 1,5 diesel.
3,7
~emik
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
ogólnie dobre auto, takie akurat na miasto, dużo przestrzeni wewnatrz, bagażnik też ok, nie pali zbyt wiele, problem tylko z naprawami ze względu na wysokie ceny części
3,4
~jaclesiak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Szukam kogoś, kto mógłby mi poradzić dlaczego zaciska mi klocki hamulcowe z przodu.