Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pangia
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Suwakowa regulacja klap nawiewu on temperatury jest już przestarzała, w dodatku jest nieco wsunięta w deskę rozdzielczą i ciężko wymacać właściwe ustawienia - to też kwestia braku podświetlenia, gdyż u mnie akurat nie działa, a do żarówki nieco trudno się dostać bez wolnego popołudnia. Cała reszta - pomijając przyciski od elektryki szyb, które są koło drążka skrzyni biegów i trudno je wymacać - jest jak w każdym innym aucie. Minus za brak...
~Piotr
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
ach te plastiki ale moja wersja \"BIC\" chociaz ma wszystkie liczniki (logometry) tj obrotomierz i temp płynu no i \"bajery\" jak na tamte czasy fabryczny szyberdach i el. otwierane szyby. W tamtych czasach nawet za wspomaganie czaba było dopłacać.
~tomek424
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Tutaj jest wszystko na swoim miejscu ale urządzone po francusku. Klakson nie jest na kierownicy tylko przy przełączniku świateł po lewej stronie. Kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie auto przyjemnie urządzone jak na tę klasę aut.
~VOYTEC
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Fotele nie są rewelacyjne, jeśli chodzi o wygodę, ale jeszcze się nie przetarły. Dostęp do wszystkiego dobry. Brak regulacji położenia kierownicy to blamaż. Skokowa regulacja oparć foteli to makabra. Małe przysłony przeciwsłoneczne.
~Tomi
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
OK. nie ma się do czego przyczepić. U mnie nie ma regulacji położenia kierownicy, (a może do tej pory jej nie znalazłem?) ale jestem w średniej statystycznej populacji, więc fabryczne ustawienie jest jak dla mnie ok.
~Tak, ale z klimą i mocniejszym silnikiem
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Wszystko pod ręką, ale i za dużo też do obsługi nie ma. Mała liczba schowków w wersjach z poduszką powietrzną pasażera ( wtedy zamiast schowka głównego mamy właśnie poduszkę )
~Piotrr28
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Jak na 110.000 i pięć lat praktycznie nie miałem powaznych i droższych napraw, w porównaniu z fordem, jakiego uzytkowałem wczesniej, francuska cytrynka sprawuje się doskonale.
~MantissPL
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Wszystko w zasięgu ręki, nie ma z tym problemu, fani niemieckich aut pewnie pokwiczą na sterowniki szyb w tunelu środkowym, ale mnie to nie przeszkadzało.
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
wszystko jest na swoim miejscu. niestety mam wersje z 2 poduszkami i nie mam żadnego schowku :( tylko tyle co w boczkach drzwi.

Usterki Citroen Saxo

Citroen Saxo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Wszystko jest na swoim miejscu,no może poza otwieraniem el. szyb,które są umieszczone przy hamulcu ręcznym.Kwestia przyzwyczajenia