Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pangia
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Raz wracałem z padniętym akumulatorem, a brak napięcia objawia się tym, że nie działają zegary. Po drodze przypadkiem dowiedziałem się, że nie włącza się również wentylator na chłodnicy, bo nagle licznik dostał prąd i zauważyłem, że wskazówka od temperatury stoi na baczność, no i pod dom zajechałem z zagotowanym płynem. Silnik to przeżył, UPG nie wydmuchało, bo szczęśliwie chociaż blok silnika jest oparty na tym z benzynowego 1.4, to w...
~tomek424
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Samochód jest o tyle prosty i ten wolnossący silnik diesla, który przetrawi każdy olej napędowy i jest odpowiednio zadbany to poważne usterki nam nie grożą. Wymieniaj rozrząd na czas, wymieniaj regularnie oleje i filtry, pilnuj płynów eksploatacyjnych to klucz do długowieczności każdego auta.
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Poważnych usterek nie odnotowałem. Największą była utrata końcowego wydechu. :) :D ale to z mojej winy gdyż powinien być wymieniony od razu :) (cały zardzewiały :) Takto na samochodzie zerowe ślady rdzy :)
~achhh
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
w miarę dobrze, ale za dużo już zainwestowałem, ok. kilka tysięcy pln w różne części..., jedynie komfort jazdy to rekompensuje
~byq@wp.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Auto nigdy mnie nie zawiodło, przy kupnie miało delikatny wyciek na wale korbowym usunięty obrazu w serwisie. Tylko lać ropę i jeździć
~gregorjan81@interia.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
od przebiegu 112 do 176 ze swojej winy nie wymagalo holowania[jedynie dzwon w tym przeszkodził]
~wadrzyk1@o2.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
poważnych usterek nie było (chyba że chodzi o jednego dzwona z maluszkiem ale skończyło się na małym klepanku)
~detom
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
przez 90 tyś km. dwie wymiany gum pod stabilizatorem , reszta to normalne wymiany eksploatacyjne.
~Kędzior
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Z pewnością tylna belka, choć jeszcze nie miałem wątpliwej przyjemności jej nbaprawiania.

Usterki Citroen Saxo

Citroen Saxo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wesola_oska@gazeta.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
odpukać- nic nie psuje się od razu, nie stajesz na drodze rozkraczony- odpowiednio wcześniej są symptomy:)