Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pangia
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Typowe auto 2+2, z tyłu raczej tylko zakupy można wkładać na co dzień. Jak już wspomniałem, ze swoimi 190 cm wzrostu nie mam kłopotu, żeby wejść i wyjść z auta, głowa też ma zapas pod podsufitką. W Polonezie się nie mieściłem, za to Saxo jest póki co jedynym osobowym samochodem, jakie prowadziłem, w którym prawe kolano nie obija mi się o deskę rozdzielczą, a przy moim ustawieniu fotela obija mi się nawet w autobusach, które zawodowo prowadzę.
~tomek424
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Jak na tak małe auto to jest mile zaskoczony. Z przodu jest dużo miejsca, więc można poczuć się jak w aucie klasę wyżej. Z tyłu w wersji 3D wygodnie będzie dwóm osobom dorosłym. W trójkę trochę gorzej ale na krótkich dystansach będzie wystarczająco.
~MantissPL
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Jak na takie małe auto świetnie 4 osoby podróżują w większym komforcie niż np. pandą. Tylna kanapa nie ma typowych zagłówków tylko podpórki, ale daje radę, chociaż chyba tam nigdy nie siedziałem:), to opinie pasażerów.
~VOYTEC
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Choć miejsca jest dostatecznie dużo to ograniczone możliwości regulacji fotela i zupełny brak regulacji kierownicy dają niską ocenę w tej kategorii. Poza tym jeszcze brzuch mi urósł!
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
nie jest to duży samochód. ale jest wygodnie miękkie fotele. z tyłu są miejsca dla trzech osób ale ciężko tam jest jechać w trzy osoby.
~saxik
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
autko 3d z przodu wygodnie, z tyłu średnio ale nienajgorzej, śmiem twierdzić,że jest więcej miejsca niz w yarisie
~Tomi
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
To jest mikrus i nie ma co oczekiwać cudów. Jak na to auto - ok. Cztery osoby niewielkiej postury mogą podróżować długo i daleko.
~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Z przodu jest o.k pod warunkiem ze nie masz 1.90 cm.Z tyłu już nie jest tak przestronnie ale to małe autko wiec czego oczekiwać.
~D>P>
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Mało miejsca na nogi, z przodu i z tyłu, za miękkie siedziennia, brak płynnej regulacji kąta nachylenia oparcia
~Tak, ale z klimą i mocniejszym silnikiem
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Jak na auto tej klasy miejsca bardzo dużo. Więcej niż w Polonezie! Także bardzo pojemny bagażnik.