Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pangia
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Mam 190 cm wzrostu i mimo braku regulacji kierownicy jestem w stanie tak ustawić fotel i lusterka, że widzę na boki wszystko, co trzeba. W nowszych autach bywa z tym znacznie gorzej.
~tomek424
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Auto jest małych gabarytów i widoczność jest wręcz idealna co ułatwia parkowanie. Duże szyby i lusterka pomagają wyczuć samochód przy manewrach.
~Wojtek Gruby
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
widoczność jak na autko miejskie dobra :) Wąskie słópki dają bardzo dobrą widoczność do przodu. Do tyłu nie koniecznie ale i tak jest dobrze.
~Tomi
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
przez szyby bardzo dobra. W lusterkach gorzej - spore martwe pole, trzeba podczas zmiany pasów ogladać się za siebie.
~Greg
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Widocznosc naprawde lux jak sie chwile tym autem pojezdzi to nie trzeba na lusterka patrzec zwinne male i bardzo fajne.
~Piotr
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
nowe lampy z gładką szybą - słaba widoczność pomimo różnych bardzo dobrych żarówek słupki przednie czasami wydają się za szerokie
~brombracz
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
mam 185 cm i nie widzę swiateł na skrzyżowaniach,już pare razy zajechałem droge komuś na lewym pasie, bo go nie widziałem w lusterku!
~MantissPL
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Starsze auta są doskonale przeszklone mają cienkie słupki w związku z tym maksymalna ocena.
~VOYTEC
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Eksploatuję auto głównie w mieście, przez 6 lat nigdy przy parkowaniu nie otarłem innego samochodu.
~Piotr
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
dobrze sie nim jeżdzi, dobra widoczność do tyłu podczas parkowania. Troche słabe reflektory w nocy.