Lista ocen Citroen Xantia I (174) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrbohen
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
prócz napraw eksploatacyjnych takich jak klocki, olej, tarcze, wycieraczki praktycznie nic się nie dzieje. Łączniki drążka i końcówki drążków wymieniałem ale to Polskie drogi zawodzą a nie auto.
~HUbert S.
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Użytkownikiem tej PYSZNOŚCI jestem od 2 tygodni. Jak na razie mam do wymiany: - czujnik regulacji obrotów (800 pln) - wymieniłam klocki (naturalna rzecz) - cośnie tak z nawiewem (dmuchawą)
~miko
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Nie jest to usterkowe auto, czasem coś drobnego denerwuje, ale trzeba to raczej nazwać zmęczeniem materiału niż awaryjnością. Najczęściej pukające łączniki stabilizatora z przodu.
~Nicpoń
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
Od roku nic... Kulki nabite, wszystko na czas wymieniane, nawet problemu z żaróweczkami nie ma ( w Peugeocie leciały nagminnie, a to lewa, a to na desce, @#$!%^ )
~ARTEK 1981
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
tu to jest dopiero katastrofa jak nie wycieki LHM niewiarygodne drogie w naprawie min 500zl to laczniki co 8 10 tys stamilizatorow w końcu sie placi za francuski komfort
~Krzysztof-Świecie
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
nie będę się czepiał jakiejś dziury w tłumiku :), acha - spadła kiedyś jakaś gumowa rurka od płynu do zawieszenia i kapał, ale sam ją wcisnąłem na miejsce i było ok!!!
~Guliver1978
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Od kiedy go mam - nic nie robię i nie zapowiada się żebym coś musiał robić. Oprócz regeneracji rozrusznika - ale to rzecz którą należy od czasu do czasu wyleczyć :D
~Michał Pankiewicz GG:2524916 e-mail: chomikos@interia.pl
Kombi 1.8 i 101KM 74kW
dobra jakosc montazu i tworzyw odbila sie korzystnie na niezawodnosci drobiagow. Jedyny problem - reczne sterowanie lusterek bocznych, prawdopobnie przetarcie lub zapieczenie linek.
~warszawiak
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
Kupilem cytrynke niedawno i juz pare rzeczy sie popsulo. A to dyszka od spryskiwacza, to zarowka tu i tam sie przepali, albo gdzies jakis zacisk sie obluzuje i cos kapie.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia I
10,8
~Peterson
Liftback 1.8 i 101KM 74kW
W zasadzie z drobnych usterek nic się nie działo, może z wyjątkiem zawieszenia typu łączniki stab, końcówki drążków itp. (ale na naszych drogach...)