Lista ocen Citroen Xantia II Liftback (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xpli@plusnet.pl
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Po pierwsze, mam samochód, który znajduje się w ścisłej czołówce aut, jakie uważam za najładniejsze (teraz to już Xantia chyba wyszła na prowadzenie ;) Po drugie, jest bezpieczna, komfortowa i w sumie całkiem ekonomiczna. Po trzecie, ktoś już wspomniał, praktycznie brak zainteresowania ze strony złodzieji czy innego dresiarstwa.
~konik
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
autko super za nie duze pieniadze niezle wyposazone ja kupilem swoja 1998r z sekwencja za 8500zl:)mam 2 poduszki klime automatyczna abs i troche elektryki:)autko polecam na polskie drogi dziure widzisz przez szybe ale jej nie czujesz:)tylko lac gaz i jezdzic:)
~Scorsesse
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Bardzo fajny, wygodny samochód o ponadczasowym wyglądzie. Ważne jest, że całe nadwodzie jest w ocynku więc brak rdzy. Jak rdzewieje to znaczy, że były dzwony. Nie psuje się. Dużo taksiarzy jeździ tymi wozami bo wygodne i tanie w eksploatacji.
~mat-85
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobre auto - jedyne co mi w nim przeszkadza to wysokie spalanie miejskie. Polecam przygodę z Xantią. Zadbane auto odwdzięczy się niezawodną pracą i wygodą podróżowania. Szukających mocniejszych wrażeń Xantia również nie rozczaruje.
~steff
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Bardzo dobre auto. Jeden z najbardziej udanych modeli Citroena. Niezawodny, wygodny, w wersji 2.0i 16v w miarę szybki i tani w eksploatacji. Lakier niestety szybko się rysuje a kierownica szybko wyciera. Bardzo przyjemnie się prowadzi.
~wilkong
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
ogólnie super, cały czas (póki co) porównuję do poprzedniego auta - Cordoby - miejsca dużo i wygodnie. W rubryce \"spalanie\" - podałem szacunkowe wartości, nie sprawdziłem jeszcze tego (auto mam po prostu za krótko)
~jarek77pl@o2.pl
Liftback 3.0 V6 190KM 140kW
Spory, niezawodny no i przede wszystkim bardzo komfortowy samochod. Swietny silnik i dobra aut. skrzynia biegow.Troche za malo uzywanych czesci zamiennych. Drogi serwis ASO Citroena ale jest duzo dobrych i tanich warsztatow.
~maciej
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
no teraz myśle w niego włożyć jakiś wydech bo i tak jest głośny a wiem że lubi obrot moze byc fajnie. naprawde dobre chamulce jak umieja je składać po 100000 musiałem je wymieniac bo założyli zle klocki serwis fatalny
~władek
Liftback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
bardzo dobrze oceniam to auto ale jeszcze musze troche nim pojeździć. narazie jest dobrze. pare rzeczy muszę wymienić ponieważ wysłurzyły się ale jest to normalne a auto nie jest nowe.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia II Liftback
~Xantimaniak
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Świetny samochód - polecam wszytskim którzy chcą świetny samochod za niewielkie pieniadze, zawieszenie jeśli o nie dbamy jest bezawaryjnie i niedrogie w utrzymaniu (tansze niż niejeden resorak)
Citroen Xantia II Liftback