Lista ocen Citroen Xantia II Liftback (60) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sockap@poczta.onet.pl
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
naprawde super auto za przystepna cene, nie sprawia problemow, w t3erenie tez spisala sie pare razy super - i w gorach na zaspach tez - jedy ktory mogl jezdzic po zaspach
~Chris
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Niestety mój egzemplarz był troszke zaniedbany, więc wymagał wkładu finansowego. Jednak powoli powoli i moja Xantia będzie jak nówka sztuka:).
~Janusz
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Auto jak najbardziej polecam, miłe w użytkowaniu, przytulne, tanie, dobrze wyposażone i bardzo komfortowe. Usterki nie są częste i tanie w naprawie.
~DanieleX
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Autko z dobrym przyśpieszeniem, komfortowe. Jeżeli ktoś nie jechał tym modelem to zachęcam do przejażdżki. Na naszych drogach super komfort z jazdy.
~zbych
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
cena do jakości doskonały wzór do naśladowania. chcąc kupić auto porównywalne trzeba przygotować kwotę 2X do 3X koszt xanti
~mike1979
Liftback 2.0 HDI 109KM 80kW
kawał solidnego i wygodnego samochodu na którym zawsze można polegać. Jak będziesz o niego dbać jest to samochód na długie lata
~kingoftheroad
Liftback 2.0 HDI 109KM 80kW
Ogólnie podsumowując Citroen Xantia 2.0HDI 109KM ACTIVA samochód jest BARDZO DOBRY, bardzo wygodny, solidnie wykonany i bezawaryjny!!!
~tom
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
bardzo zadowolony - proste, ergonomiczne i trwałe rozwiązania, dużo przestrzeni w środku, ładna sylwetka, ekonomiczny silnik
~Roman e-mail good431@vp.pl
Liftback 3.0 V6 190KM 140kW
Samochód wymaga wysokiej kultury obsługi.Nie toleruje partactwa i nieznajomości tematu.Nie potwierdzam mitu o awaryjności hydrauliki.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia II Liftback
~Marek
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód niedoceniany - bo to Francuz. Ale gdy się przyjrzeć do na głowę bije niektóre odpowiedniki niemieckie i japońskie.
Citroen Xantia II Liftback