Lista ocen Citroen Xantia II Liftback (52) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PN1500
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Krzyżak kolumny kierowniczej, wodziki skrzyni biegów, wykrzywione felgi, zepsuty przycisk do otwierania tylnej klapy.. i chyba tyle na 9 lat i 260 tys. km.
~wilkong
Liftback 2.0 i 16V 132KM 97kW
testuję, jak na razie dobrze, bieżąca wymiana płynów itp. z czasem drobne naprawki - odpryski lakieru itp. coś z czym da się jeździć ;p
~Deejea@interia.pl
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
po tylu tysiacach co zrobilem przez te lata a mam ja od nowosci to nawet niewmieckie samochody sie nie umywaja co do niezawodnosci tylko trzeba dbać
~bartus
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Co chwile wysiadają żaróweczki. U mnie wysiadły już znad tablicy rejestracyjnej, z reflektora, i w środku 2 inne. Ponąć typowe dla Xantii. I wkurzające.
~ar.
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
było doskonale do czasu gdy wyłączyłem przednią poduszkę (fotelik) teraz miga kontrolka raz od przedniej i raz od bocznej poduchy. Ewidentnie coś się skopało.
~tom
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
generalnie samochód bardzo niezawodny, prosty w budowie, nie ma się co psuć - kupiłbym taki nowy bardzo chętnie.
~karkeram
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Częste wymiany łączników stabilizatora, nie są zbyt drogie ale upierdliwe. Niestety to wina naszych kochanych dróg.
~Krzysiek Szopa e-mail office@hastel.com.pl
Liftback 2.0 HDI 109KM 80kW
wkaźnik temperatury zewnętrznej nie działa, odpada listwa boczna drzwi (gwarancja) - czyżby wersja na Europę Wschodnią ?
~zbych
Liftback 1.8 i 90KM 66kW
Drobne awarje typu urwana dźwignia schowka, spadający łącznik konektora (jeden raz spadł)
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia II Liftback
~kingoftheroad
Liftback 2.0 HDI 109KM 80kW
Jeżeli tylko dbamy, regularnie wymieniamy podstawowe rzeczy eksploatacyjne samochód jest w 100% BEZAWARYJNY!
Citroen Xantia II Liftback