Lista ocen Citroen XM I Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW 1991-1994 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~młody
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
jeśli ktoś dba i serwisuje u ludzi którzy się znają to nie ma lepszych samochodów (ja mam swojego mecha nika i nigdy mnie nie wykręcił i zrobuił to co miał zrobić ) kosszty napraw nie są wcale drogie i czesci tez są w przystępnych cenach - zawsze dowiózł mnie do domu
~Owocek
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Z zaniedbania poprzedniego wlasciciela (burak trzeciej kategorii) tydzien po zakupie pekl waz paliwa co owocowalo lapaniem powietrza i stawaniem co 200m. Warto tez sprawdzic weze od LHM - u mnie ok, ale znajomemu pekl i zostawil ogromna chmure za soba :)
~hazama@op.pl
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Wbrew temu co piszą o silnikach 2,1 TD nie jest to bardzo dobry silnik. Po przejechaniu 250 tyś należy dokonać gruntowne i bardzoooo kosztownej naprawy. Dodam również do tego naprawę turbiny( wymiany uszczelnień)
~"maxiKAZ"
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
a tuta to sie musze wykrzyczec!doslownie niemozna mu ufac!automat cieknie,wspomaganie raz chodzi lzej raz ciezej,a klimatyzacja siadla mi juz tdrugi raz niewspomne o delikatnym przednim zawieszeniu!
~de goll
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
naprawde najbardziej awaryjny z Citroenów a im więcej bajerów tym wiecej się psuje jesli ktos kocha Citroeny to niech swoją miłość przeleje na Xantię to naprawdę świetny WÓZ!
~MANIAK XM Z PRZYPADKU
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
SKOŃCZYŁA SIĘ POMPA WTRYSKOWA NIESTETY SKUSIŁEM SIĘ NA TAŃSZE PALIWO.
Citroen XM I Kombi