Lista ocen Citroen XM I (67) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł K. WROCŁAW 603 969 259
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Nie mam pełnej klimatyzacji tylko sterowaną ręcznie po zakupie auta wymieniłem silniczek sterowania listwami-obecnia działa bez zarzutu.
~xyz
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
Zimą szybko robi się ciepło w środku, szyby szybko odparowują. Latem klima idzie w miare wydajnie (mam climatronic).
~tbilinsky@gmail.com
Hatchback 2.1 D 12V 82KM 60kW
nie mam klimy,ale nawet w najgorsze upały daje sobie radę bez zarzutu. Zimą jak na taki halę do ogrzania to nie odbiega od normy
~Kamil
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Nagrzewanie jest ok. Czasem dmuchawa odmawia współpracy (złączki). Klima do nabicia - to nie wiem jak chłodzi ;-)
~MANIAK XM Z PRZYPADKU
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
BRAK KLIMY ALE ZIMNY NAWIEW I OTWARTY DACH LATEM W TRASIE SKUTECZNIE POTRAFIĄ SCHŁODZIĆ WNĘTRZE,GORZEJ W MIEŚCIE W CZASIE UPAŁÓW.
~Kaz
Hatchback 3.0 i V6 170KM 125kW
Klima to jest to przy okazji chłodzi bagażnik (żadko spotykany patent w innych autach (zresztą jak i podwójna szyba z tyłu)
~Raziel.blog.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 110KM 81kW
klima była wymieniona i znów spalił się siniczek krokowy od nagrzewnicy ... bosh ale cóż wkońcu francuz
~Jacek labodki@tlen.pl
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Bardzo dobre, szybko się nagrzewa-w zimę po przejechaniu 1km przednia szyba i boczne były już czyste.
~hazama@op.pl
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Mam automatyczną klimatyzację, Zainstalowane są tam silniczki kierunku nawiewu które nie działają,
~Bartek Nowicki//// bartek_nowicki@o2.pl
Hatchback 2.0 i 122KM 90kW
Mimo że auto bez klimy w upały temperatura jest znośna- auto bardzo słabo sie nagrzewa w słońcu.