Lista ocen Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2006 (99) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek Książek
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
2 razy szlag trafił czujnik temperatury - taka pierdoła za 30 złotych... Złamał się podłokietnik fotela kierowcy - niby pierdoła, ale cholera kosztuje w serwisie 700 złotych, a używanego kupić się praktycznie nie da...
~Filip8888
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Różnie to bywa, jeżdżę nim od roku. Poważnych awarii nie było ale drobiazgi tak. Centralny zamek odmówił posłuszeństwa, szyba kierowcy, ogrzewanie tylnej szyby. Wszytko łatwo da się samemu naprawić.
~buku85
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Bywa różnie - w ciagu roku pojawiło się sporo niegroźnych, ale denerwujących usterek: problemy z pompką spryskiwaczy, zacinający się zamek klapy bagażnika, niedziałający odtwarzacz CD...
~scaffipl@onet.eu
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
teraz co mnie drazni plastiki wpadaja w drgania jak auto pracuje na wolnych obrotach, po wymianie klocków hamulcowych podczas startu wydaje dziwne dzwieki jak by cos sie tarło powiedzieli ze minie oby szybko.
~Monte Christo
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie jest dobrze. Z dupereli to zamozałączający się lewy kierunkowskaz. Usterka w silniczku wycieraczki tylnej szyby polegająca na braku powrotu wycieraczki do pozycji wyjściowej. Kiepsko zamontowane plastiki.
~ktosik
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
ja sam zrobiłem nim dopiero 1000 km - auto ma 40000 - ale z wpisów do książki serwisowej to była wymieniana tylko plastikowa osłona silnika (podobno norma i zazwycza ludzie ją zdejmują)
~white
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Jak kto dba tak ma!! Moduł zamka centralnego. Belka po 100 000 tys to podobno standard:) Polecam ASO Łódź na Legionów. Ceny rozsądne no i zaplecze techniczne odpowiednie.
~Kalinos1972
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
coś tam skrzypi, coś tam stuknie raz na jakiś czas, elektronika szaleje-raz sygnalizuje awarię poduszki pasażera a raz nie, to sygnalizuje że mam wodę w paliwie. ciągle coś
~nikero
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
5-6 razy musiałem dokupywać gumowe amortyzatorki do osłony silnika z góry - koszt jednego ok. 9 zł dwa razy zmieniałem tłumik drgań silnika (80 tys i 128 tys km)
~Lesiok
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
W ciągu 12 miesięcy i 35 tys. km jedyna usterka to zablokowanie mechanizmu podnoszenia fotela kierowcy, które zostało usunięte w ciągu 30 minutowej wizyty w serwisie.