Ocena kierowcy - Citroen Xsara I Hatchback

maly, 20 lat temu
Silnik 1.6 i 88KM 65kW
Rok produkcji 1998
Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
na prawde, odpukac, jestem zadowolony, nie wiem czy to kwestia tego konkretnego egzemplarza, ale samochod sie sprawdza i przede wszystkim, co dla mnie wyzne, jest wygodny, no i bagaznik, jak mozna kupic golfa lub nowego megane z takimi pojemniczkami na dwie torby, a przeciez nigdy nie wiadomo co trzeba bedzie przewiezc, polecam
kultura pracy adekwatna do wieku konstrukcji, ale i dzisiaj wystarczy
w moim egzemplarzu to czysta przyjemnosc, wsiadam w salonach do nowych samochodow i wrzucic jedynki nie moge, a takie zachwyty w prasie!
swietny jak na ten segment, przede wszystkim doskonale wybiera, chociaz moze troche za glosny, wbrew utartym mitom polecam na nasze drogi
chociaż do tylu tak sobie, ale to przeciez hatchback
niech pismaki w koncu przestana pisac o niewygodnie ulokowanych przelacznikach szyb, trzeba sie przyzwyczaic i jest to bardzo wygodne, zwlaszcza dla kierowcy, a pytanie do wszystkich jest takie: ktora reka lepiej wam sie trzyma kierownice, oczywiscie lewa, a wiec prawa spokojnie sterujemy szabami
wszystko o.k.
sprzodu idealnie, wystarczy usiasc za kierownica i zobaczyc gdzie sie ma lewe drzwi, daleko, jak w samochodach z wyzszego segmentu, z tylu o wiele gorzej
w moim - rezonans miedzy 120-130 km/h, potem subiektywnie coraz ciszej, ale ogolnie o wiele lepiej niz w innych porownywalnych samochodach, w tym tych nowych, np. w corolli
w duzym miescie - ponad 10l
zwlaszcza teraz, przy aktualnych promocjach, co do uzywanych to najwiecej straci sprzedający
prawie nic, zarowki
uwazam ze dobrze jak na rocznik i przebieg glownie po miescie-po 75000 wymiana silniczka wentylatora chlodnicy, poza tym nic
Citroen Xsara I Hatchback