Ocena kierowcy - Citroen Xsara I Hatchback

piotrekhof@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 1.6 i 88KM 65kW
Rok produkcji 1998
Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
zrobiłem prawie 50 tys. km przez trzy lata, super sie jeździ, ekonomiczny samochodzik i niezawodny, bardzo przyjazny dla użytkownika szczególnie dla pań, a kiedy trzeba depnąć to też wiekszych problemów nie ma, sylwetka poprostu super taka mała C- 5-tka; powierzchnia bagażowa po złożeniu siedzeń ogromna, aż szkoda się rozstawać ale trzeba iść do przodu następna też xsara tylko że picasso
super, silnik mocny, 150 km/h trzeba podgłosić troszkę CD
biegi wchodzą dość sztywno, szybko nie da rady
pewnie sie trzyma drogi na zakrętach, oponki tylko Michelin
tył - trzeba się przyzwyczajć a tak jest super - extra
wszytko w zaisęgu ręki
bez klimy - wtedy sporowadzali albo ABS albo klima (szkoda), ciepłe powietrze bardzo szybko idzie na szybę, o filtrze przeciwpyłkowym trzeba pamietać
ja siedzę wygodnie rozciągnięty a z tyłu dwie osoby to mają super
na wysokich obrotach trochę słychać - dobra muza załatwia sprawę
jak na 1,6i to jak dla mnie rewelacja - po lanosie to tak jak bym na gazie jeździł, natrasie zszedłem do 5,01 l/100km, w mieście nie sprawdzałem nie było okazji, a sam robię wymiany przeglądowe - pewniejsza sprawa coś w serwisy nie wierzę
nowe xsary oglądałem cena niżasza ale materiały słabsze, używane ceny bardzo niskie jak na ten samochodzik
nigdy mnie nie zwiódł, jedynie komputer za szybko wskazuje błędy - przetarł sie kabelek od głośnika i już bląd sie świeci
po 100 tys na nszych drogach nie długo bedę musiał wymienić gumki na stabilizatorach, po prawej stronie sworzeń wahacza, obydwa tłumiki wymieniłem po 90 tys.
Citroen Xsara I Hatchback