Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1997-2000 (34)

~endru13
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Po 11 latach to już nie igiełka ale jak na swój wiek blach super cała reszta też daje sobie rade bardzo udany zakup i odpukać 8000km w 3 miesiące i 0 problemów :)
~yojki
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
jest to samochód wart polecenia. Jakość wnętrza przerasta konkurencję, również na komfort podróży ie można narzekać. Potrafią się zepsuć pierdoły,
~michal
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wyprzedzanie na trasie b.dobrze,troche glosniejszy robi sie po 3000 obrotow,ale generalnie przyjemnie cichutko (Silnik)
3,8
~Patryk1353
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Auto jest tanie na rynku wtórnym lecz nie znaczy że nie jest godne uwagi. Bardzo dobrze sie sprawdzi dla rodziny 4 osobowej. Przed zakupem sprawdzić zawieszenie , elektronike i w komfortowych warunkach można przemieszczać się po polskich drogach tzn sie wertepach.
~Dan GG#6036442
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Szukałem autka, które pozwoli na swobodną jazdę i na wyprzedzanie, które będzie wygodne i ze sporym bagażnikiem. Znalazłem
3,7
~Emiliano
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Auto na ryknu wtórnym jest dość tanie, a ogólne koszty exksploatacji są przyzwoite. Dzięki powszechnej opinii (uważam że zupełnie niezasłużonej) o awaryjności tych aut jest ich stosunkowo mało na drogach, co ja akurat lubię. Jeżeli ktoś ma możliwość kupić to autko z pewnego źródła to naprawdę warto się nad tym zastanowić. Acha wersja VTS ma rewelacyjne fotele z przodu, z ktorych aż nie chce się wstawać.
~mariusz - vernom@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
bardzo dobre auto do jezdzania do pracy albo dla mlodego malzenstwa. wygodne, dynamiczne i zwrotne. przed kupnem duzy czytalem o tym, ze francuskie samochody sa do du*$ i ze nie oplaca sie ich kupowac. tymczasem jestem bardzo mile zaskoczony. ciekawe ile osob z tych, ktore pisza ze citreny to shit, przejechalo sie nim chociaz raz. xsara to nie sportowe autko do szalenstw. to komfortowy samochod do bezpiecznego i wygodnego przemieszczania sie z...
~Marek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Autko calkiem przyjemne tylko serwis troche drogi i ta kontrolka airbagu wprowadza niepokuj, spalanie tez wysokie ale przy tej pojemnosci silnika to chyba normalne ale moglo by byc troche nizsze
~Michał
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Mam służbowe Clio, dwuletnie (kosztuje dwarazy tyle co Xsara) ale z przyjemnością przesiadam się do 10 letniej Xsary, poprostu nieporównywalny komfort i przestrzeń.
~kac
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
zdecydowanie polecam zakup citroena xsary z 1,8 litrowym silnikiem. jest bardzo wygodnie, komfortowo, dynamicznie i przyjemnie.
Citroen Xsara I Hatchback