Oceny Citroen Xsara I Hatchback 1.9 D 71KM 52kW 1999-2000

Najnowsze oceny Citroen Xsara I Hatchback 1.9 D 71KM 52kW 1999-2000

3,2
~krawcu@dsmedia.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
W zeszłym roku kupiłem Xsarę VTR, ma wszystko co tylko dało się do niej włożyć, kosztowało mnie to prawie 60 tys., i co? To jest auto,które ma tyle drobnych usterek,że aż głowa boli!!! Już PIĘĆ razy zgłaszałem fakt,że piszczą hamulce!!! A w serwisie tylko nasączają mi je jakimś dziadostwem, które ma pomóc i pomaga, ale po 10 km to dziadostwo znowu piszczy jak przed "naprawą". Pozatym już 2 razu poszedł mi napinacz paska osprzętu i wymieniono...
~mack1310
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochód przyjemny i pewny w prowadzeniu (w granicach zdrowego rozsądku). Oszczędny w eksploatacji. Wbrew pozorom i utartej opinii, wyznawanej przez tych co nie mieli przyjemności jeździć żadnym citroenem, ten model nadaje się na pierwszy samochód (3d) dla młodych kierowców (1.8L), oraz jako auto rodzinne (5d 2.0HDI) Polecam dla ludzi lubiących jeździć wygodnie, miękko zestrojone zawieszenie nie powoduje bólu kręgosłupa.
~azgim
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Bardzo fajny samochód, praktyczny i w miarę oszczędny w eksploatacji. Polecam szczególnie jako drugi samochód życia., dlaczego nie pierwszy? Dlatego że zwykle pierwszy samochód w życiu człowieka jest jak pierwsza miłość a Xsara w wersji 1.6 SX hatback takich wrażeń niestety nie zapewni. Moim pierwszym samochodem było ztuningowane Clio 1.4 RT z 1993 r. Za to Xsara odwdzięczy się jak dobra żona, o którą trzeba tylko trochę zadbać i uszanować.
3,7
~Stan
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Po prostu w tych samochodach jest coraz więcej elektroniki, która po kilku latach zawodzić, a bez nie a ni rusz, więc jesteśmy skazani na komputery i co za tym idzie drogie serwisy, byle drobiazg z elektronika i serwis i pare stowek przykre ale prawdziwe :(
4,1
~Bo$s! bossCitra@wp.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochod bardzo udany i fajny. Design szczegolnie po liftingu moze sie podobac. Mila w dotyku welurowa tapicerka. Dynamiczny i oszczedny silnik. Moze jakosc plastikow i wyglad deski rozdzielczej informuje nas ze Xsara odstaje od wspolczesnych kompaktow. Jednak podsumowujac samochod godny polecenia.
2,9
~zdzisiek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
auto ładne ma niezły silnik to plusy reszta to minusy fatalna jakość montażu psuje się wszystok od odpadającej tapicerki pękające relektory zwarcia w instalacji elektrycznej rozpadające się fotele po uszkodzena komputera zamków podnośników szyb itd najlepiej od razu wykupcie dodatkową gwarancję to naprawy będą za darmo parę lat
~adsy_allegro@wp.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Nie mam powodów do narzekań a wręcz przeciwnie. Auto sprawuje się doskonale. Do serwisu na przeglądy nie jeżdżę- szkoda kasy, poza tym uważam że to auto tego nie potrzebuje. Nie jest to tylko moja opinia. Wiele dobrego słyszałem o tym silniku. Mając Xsarę wydaje mi się że legenda o jakości kilku innych marek to tylko... legenda i nic więcej.
3,2
~pierwszy wlasciciel ostatniego citroena
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
beznadziejny serwis, mnostwo drobnych, ale rowniez powazne awarie typu skrzynia biegow, elektronika, wydech, akumulator. Slaba strona to 1-roczna gwarancja. Tanie auto z dobrymi parametrami w zakupie, do ktorego doplacasz w trakcie eksploatacji
~krakus
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
jestem zadowolony z auta ale denerwują mnie te plamy na lakierze (które zareklamowałem w ASO) Mam czekać na odpowiedż ale ponoć nie obejmuje tego gwarancja. Auto było w miarę często myte lecz jak każdy z nas czesto parkowałem pod drzewami , czyściłem odchody ptasie ale dlaczego soki z drzew żrą lakier? To nie pierwsze auto w kolorze metaliku. Będę walczył o swoje.
~Janusz M
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
bardzo dobry samochód w stosuku do ceny 51700 z silnikiem 110 KM klimatyzacją radiem,elektryką na szyby i lusterka ,ABS ,4 poduszki oraz wiele innych dodatków dla porównania Octawia kosztowała 65000 silnik 100 KM 2 poduszki brak radia i lakier nie metalik
Citroen Xsara I Hatchback