Ocena kierowcy - Citroen Xsara I Kombi

sobi_pila@poczta.onet.pl, 20 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1998
Citroen Xsara I Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
dałbym 4+, ale niema takich ocen, auto przyjemne, jak najbardziej polecam kombi; silnik 1.4 daje więcej niż liczyłem; bardzo mało awaryjne,
z silnika w mojej xsarze jestem naprawde zadowolony, przy 75km ciągnie całkiem nieżle,mimo że kombi; czy zima czy lato nie ma żadnych humorów; najwięcej wycisnąlem 180kmh - jak na 1.4, wydaje mi sie ze super
bardzo dobra skrzynia, fachowcy z renault moga sie uczyć,
jak na kombi to dość dobrze trzyma sie drogi, a przed zakrętami nie trzeba dużo zwalniać, dobrze znosi polskie dziurawe drogi
żadnych zarzutów
siedzenia na dłuższą trase są niezbyt wygodne, pozatym wyższa osoba może czasami wychodząc z auta zawadzić głową o dach (szczegół)
latem jest ciężko, a nawet bardzo cięzko, idealny samochód na zime (jesli bylyby oceny posrednie dalbym 3- )
wysoki kierowca moze obic sobie glowe, pozatym duzo miejsca, no i ogromny bagażnik
cicho i to bardzo, jesli ktos chce miec ciszej niech sobie bmw albo merca kupi;
przy mojej ciężkiej nodze pali srednio 9,5100km, o wiele za duzo, ale w trasie schodzi nawet do 6 litrów, ale ogólnie duzo żłopie
cena nie jest wygurowana za te jakosc
z drobiazgów zero
po 5 latach i 120 tysiacach przebiegu, sieknie olej z silnika i nawaliło tylne zawieszenie
Citroen Xsara I Kombi