Oceny Citroen Xsara I Kombi

Citroen Xsara I Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Xsara I Kombi

~Majkon
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Jak na stare auta przystało, jest długowieczne i myślę, że może doczekać się żółtych blach. Auto należy do dziadka, który jest pierwszym i jedynym właścicielem samochodu. Ja okresowo też jeżdżę autem i mogę o nim trochę powiedzieć. W aucie nie psuje się praktycznie nic. Jest garażowane od zawsze, korozja trochę złapała podwozie ale niewiele. Jedyne usterki jaką sobie przypominam to pęknięta belka tylna i dioda od podświetlenia pulpitu....
~Kabee
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie ciekawe auto. Małe a zarazem pojemne. Bardzo ekonomiczne pod względem zużycia paliwa. Wnętrze dość przyjemne. Silnik bardzo prosty konstrukcyjnie, dzięki temu raczej nie do zajeżdżenia (wystarczy wymienić raz na 100.000km uszczelkę pod głowicą...) Ja trafiłem na zaniedbany egzemplarz dlatego wpakowałem w niego mnóstwo czasu i pieniędzy aby trochę posłużył. Ogólnie, gdybym trafił na zadbany pojazd może moje wrażenia byłoby inne. Auto...
~Blade (monikowski@gmail.com)
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Bardzo dobry samochód. Zaprzecza opinii o psujących się francuzach. Jeżdżę nim od 7 lat i nie musiałem przy nim praktycznie nic robić. Fakt-raz na jakiś czas zdarzały się jakieś drobne usterki ale ich naprawa nie wiązała się z kosztem większym niż 50-100zł. Trochę duże spalanie ale samochód jest całkiem dynamiczny. Spalanie redukuje instalacja gazowa:) Przeszedłem z tym samochodem nie jedno i w trasie i na mieście ( włączając w to wyprawy w...
~greenblend
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem bardzo miło zaskoczony z mojej Xsary. Kupiłem przebiegiem 200 tyś zł i w ciągu niecałych 3 lat przejechałem 70 tyś bez awarii. Jedynie sprzęgło , które oceniam jako część eksploatacyjną no i te klamki (w zimę zostają w rękach - irytujące). Bardzo wygodne i duże auto dające przyjemność z podróży.
3,2
~alek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
dobre zabezpieczenie antykoroz. solidny choć słaby silnik. Nie odpala bez pomocy poniżej -15. Kapryśna elektronika. Bardzo słabe zawieszenie. Awaryjność. Że też nie ma aut które nie rdzewieją i nie psują się co kilka tys km. A tak to albo to. Po zakupie byłem bardzo zadowolony. Po 4 latach już nie tak bardzo. Ale za te pieniądze nie ma nic ciekawszego. Jednak szukałbym teraz benzyniaka pod gaz.
4,1
~bardamu
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Rzetelne auto, mam je 13 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć, owszem, teraz to stary grat, ale i tak jeździ się bardzo przyjemnie. Czuję się pewnie jadąc tym autem, mimo wieku, wiem, że nie zgaśnie nagle na skrzyżowaniu, nie zepsuje się bez ostrzeżenia, nie będę go musiał pchać ani ciągnąć. Przez 13 lat to się nie zdarzyło.
~iwanbezdomny
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
IDEALNY samochód dla pary młodych ludzi, którzy lubią podróżować po Europie, rodzinę mają rozrzuconą po całym kraju, a kolejnych przeprowadzek już nie liczą. Tani w eksploatacji, dla dwóch osób bardzo wygodny i wyjątkowo pakowny. Jedyne czego brakuje, to trochę charakteru i mocy pod maską, ale na to jeszcze przyjdzie w życiu czas (a raczej pieniądze).
3,3
~Tomek
Kombi 1.9 D 68KM 50kW
Auto przyjemne w prowadzeniu, w końcu to francuz:) Poza tym z biegiem lat coraz więcej drobnych usterek które skutecznie nie pozwalają cieszyć się autem. Z poważnych napraw to niestety uszczelka pod głowicą, pompa wspomagania, tylne zawieszenie no i ostatnio w zimie nagrzewnica.
~Adzik
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie samochód do przyjęcia polecałbym go osobom które potrzebują samochodu do poruszania sie z punktu a do punktu b bez obawy o to zę coś nawali w trasie albo nie odpali za którymś razem. Teraz wiem ze kolejnym moim samochodem będzie na pewno coś innego z innego koncernu może jakaś mazda.
3,8
~Mariusz
Kombi 1.6 i 88KM 65kW
Ogólnie jak na tej klasy autko i francuza, miłe zaskoczenie. Na pewno kolejnym autem też będzie francuz, tylko trochę większy!!!ZAWIESZENIE I KOMFORT jazdy, żaden niemiec i japończyk nie mogą się tym pochwalić w swojej klasie.
Citroen Xsara I Kombi