Oceny Citroen Xsara II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 2000-2004

Citroen Xsara II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 2000-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Xsara II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 2000-2004

~Janusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dwa lata temu oceniałem tu moją Xsarę. Podpisałem się Janusz. Dzisiaj muszę trochę zweryfikować swoją opinię. Pisałem o problemach z elektryką. Otóż problem był z "fachowcem cfaniakiem". Zamiast usunąć usterkę kasował mnie raz w roku od 250 do 450 zł. Pojechałem w końcu do serwisu i koszt wyniósł 50 zł. Od dwóch lat nie mam problemu z elektryką. W aucie nie ma rdzy! Po regeneracji belki (w renomowanej firmie - z gwarancją) auto...
~As
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest to autko jako drugie w rodzinie . 3-y drzwiowe , ładny, spotowy design. Podobna linia nadwozia do Mercedesa CLK. Ekonomiczy. Mało pali. Cichy oraz komfortowy, szybko się nagrzewa zimą. Przez 6 lat użytkowania nic się nie zepsuło. Standardowa wymiana bezpiecznika (podnoszenie szyby) oraz żarówek. Pozostałe wymiany to standardowo olej oraz filtry i raz klocki. Koniec. Jest wygodny i jak teraz szukam auta , to mam problem , bo wszędzie widzę...
~rs
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
samochód mocno niedoceniany. ocynkowana blacha, więc praktycznie brak korozji mimo prawie 20 lat. silnik suchy w ogóle nie zużywający oleju zapewniający przyzwoitą dynamikę w mieście lub na krótkich trasach (1,4 - 75km). zawieszenie komfortowe i dobrze trzymające się drogi. ceny używanych egzemplarzy - śmieszne. Jedyną rzeczą, droższą w naprawie (ok 1000zł) w samochodzie jest tylna belka, na którą trzeba zwracać uwagę.
~Rafał wawa
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Niestety ja trafiłem na egzemplarz który wydawał się w dobrym stanie i udało się sporo stargować ale kto tanio kupuje drogo remontuje, Auto kupiłem za 5400 a wpakowałem w naprawy przez 8m-cy 3000 więc sami oceńcie. Jeśli chodzi o samo autko to jak najbardziej polecam ten samochód nawet z tym słabym silniczkiem jest dobry na trasy jak i w miasto, jest bardzo wygodny i przyjemny w prowadzeniu
~K G
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Serdecznie polecam wszystkim Xsarę - jest wygodna, dobrze wygląda i całkiem ekonomiczna. Przez 7 lat i 135 kkm nie miałem żadnych większych problemów (najpoważniejsza awaria to wymiana chłodnicy). Silnik 1.4 nie zachwyca, ale spokojnie wystarczy do normalnej jazdy. Samochód wygodny i funkcjonalny, jeżeli omija się autoryzowane serwisy również niezbyt drogi w eksploatacji
~maciek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto prawie doskonałe poza skrzynią biegów - trzeba się przyzwyczaić (w oplu, VW, fordzie skrzynia jest lepsza) za to silnik bdb, spalanie rewelacja, koszty utrzymania niskie. Zawieszenie super wygodne, komfortu nie da się porównać z autami typu golf astra octavia - xsara bije je o klasę
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
7,4
8,6
~olo
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
najładniejszy samochód z zewnątrz w tej klasie, wewnątrz zaś sprawdzony silnik 1.4 z osprzętem Boscha,pozostałe układy na poziomie, jedyne do czego można się przyczepić to miękkie tylne zawieszenie- jak na polskie wyboje, wymuszające delikatną jazdę, alo to nie wina cytrynek ale jakości dróg
~Zagrajczyk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ładna sylwetka, tapczanowate zawieszenie i mocno średnie osiągi. Do miasta idealny. Używam go na dojazdy do pracy.
~Mariusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Od roku mam to auto powiem tyle raz mnie tylko zawiodło gdy poszła pompa paliwa i w sumie tyle reszta normalne rzeczy eksploracyjne . Z rekom na sercu polecam
~Velid
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
silnik pozytywnie zaskoczył, brak rdzy i wygoda takze , mułowata przy 3 os + kierowca i pełnym bagazniku. Lubi wysokie obroty (5,5tys)
Citroen Xsara II Hatchback