Lista ocen Citroen Xsara II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 2000-2004 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Naprawde dobrze wydane pieniadze. Mozna się jedynie użalać nad spadkiem wartości po kilku latach, ale to z kolei powinno cieszyć tych, którzy chćą kupić solidne auto za relatywnie niewielkie pieniądze.
~Rafał wawa
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie ma sobie równych jeśli chodzi cena/jakość no chyba że meganka, ale ja wolałem cytryne i mimo że musiałem wpakować w remont to nie żałuje bo mam teraz spokój na kilka lat
~maciek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Rocznik 2003 z małym przebiegiem można kupić poniżej 20 000 zł w porównaniu z ceną nabycia auta w 2003 r. to niewiele ponad 30% wartości początkowej
~woytec
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Super auto, jest to francuz a smialo moze konkurowac z niemcami. Za mniejsze pieniadze mozna miec auto nowsze i lepiej wyposazone.
~K G
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W momencie zakupu był jednym z najtańszych kompaktów, obecnie używane Xsary można dostać w b. atrakcyjnych cenach.
~Zagrajczyk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W tej chwili cena tego modelu oscyluje w takich kwotach, że ciężko o lepszy samochód z rocznika 2000+.
~L00cas
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
5/5 bez dwóch zdań. Można znaleźć tani i dobrze utrzymamy egzemplarz, bo ludzie boją się francuzów.
~Janusz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W porównaniu z nowymi autami, które są jak "jednorazowe zapalniczki" to tylko ocena doskonale.
~Mariusz
za 4-5 tyś można kupić w super stanie i jeszcze posłuży parę dobrych lat
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
7,4
8,6
~Ola
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód wart swojej ceny. Przyjemnie się prowadzi i jest dobrze wyciszony.
Citroen Xsara II Hatchback