Lista ocen Citroen Xsara II Kombi (44) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Zużycie paliwa plasuje się na przyzwoitym poziomie. W prostym silniku 1,9D praktycznie nie ma się co zepsuć, nie ma turbiny, koła dwumasowego ani filtra cząstek stałych których naprawa jest horrendalnie droga.
~Ar
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Jestem zadowolony. Zużycie paliwa jest na poziomie średnio 5,8-6 l/100km. Auto ma swoje lata (11), a ja wciąż (przy delikatnej jeździe) rzadko bywam u mechanika, a jeżeli, to aby wymienić olej ...
~mariusz_br
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Naprawdę cytrynka nie ma się czego w kwestii kosztów. Zarówno dostępność części jak i ich ceny są na niezłym poziomie. Co ważne ten samochód naprawdę rzadko się psuje.
~Maybach
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto jest chyba stworzone do oszczędzania. Bardzo mało spala. W trasie z klimą ok. 6.5l/100km, w mieście z klimą ok. 8l/100km, a ja nie oszczędzam. Ceny napraw są zjadliwe.
~krakuscity
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Trochę dużo pali w mieście bo ponad 10l/100km ale w Krakowie są zawsze korki. Na trasie w górach było lepiej 6.3l. przeglądy w ASO drogie.
~tomekk79@o2.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Jeżdżę bardzo ekonomicznie, dlatego nie wiem nawet ile spali przy ostrej jeździe. Zresztą ten silnik nie jest do tego.
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
W tym aspkcie jestem zaskoczony, silnik 1,6 16V nadwozie kombi, i spalanie na poziomie 8 litrów LPG.
~Bartek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
no sorry ale spalanie w miesci 6,1 litra a w trasie 4,7 litra to przy tym silnku mistrzostwo swiata
~john90@o2.pl
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
w miescie w korkach spalanie wychodzi lekko powyzej 6ciu litrow na 100km - jestem zadowolony.
~Wojteks @97
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Mogłoby być trochę mniejsze spalanie w mieście.Minimalne spalanie w trasie 5,9 litra.
Citroen Xsara II Kombi