Oceny Citroen Xsara II Kombi 1.9 D 71KM 52kW 2000-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Xsara II Kombi 1.9 D 71KM 52kW 2000-2003

~piotrvz800@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
W sumie Xsara to samochód warty zainteresowania. Prezentuje średni poziom w każdej kategorii, awaryjność jest na przyzwoitym poziomie. Samochód ładnie się prezentuje, wnętrze jest przytulne i ergonomiczne. Sporą zaletą jest brak zainteresowania złodziei.
3,7
~tomekk79@o2.pl
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Mój poprzedni samochód 18 letni Peugeot 205 świetny silnik, ani śladu rdzy sprawił że zacząłem przychylniej patrzec na "francuzy". Xsara wpadła mi przez przypadek i bardzo miło mnie zaskoczyła, jedyna szkoda to że nie jest to HDI, ale pewnie następny już będzie.
4,1
~chiron
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Citroen Xsara to bardzo fajne auto, pakowne, ekonomiczne i niezawodne (poza elektryką)
3,3
~Doktorr
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Wszystko może być w aucie fajne ale jak się jeździ co 3 miesiące do mechanika to ocena nie może być inna.
~Ar
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Samochodem zrobiłem już 190 tys.km w w 7,5 lat. Silnik w zasadzie bezawaryjny. Wymieniałem uszczelkę na klawiatutrze, a poza tym tylko eksploatacja bieżąca. Mógłby być bardziej elastyczny.Poza tym słabe przyspieszenie, ale na to nie zwracam uwagi. Przy przebiegu 260 tys.km w zakładzie zajmującym się autami francuskimi gość odpalając moje auto zapytał się czy to \"benzyna\", bo tak cicho chodzi. (Silnik)
~marek
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Bardzo dobry silnik, oszczędny, cichy i niezawodny nawet przy bardzo niskich temp. - poni żej 30 stopni (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Kombi 1.9 D 71KM 52kW
6,9
~m.mistrz@op.pl
samochód godny polecenia
~marcin
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Jak ktoś nie lubi jeździć wolno i czekać na "dogodną" okazję na wyprzedzenie jakiegoś tira, radzę wybrać mocniejszy silnik. Pamiętajcie, że oceniam konkretny silnik. (Silnik)
Citroen Xsara II Kombi