Lista ocen Citroen ZX Hatchback (150) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PN1500
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Problemy z centralnym zamkiem, połamało się cięgno od regulacji nawiewu, zaciął się zamek w drzwiach, i pewnie coś jeszcze - i to wszystko w 2-letnim wówczas aucie.
~Arek
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
przy 250 tyś miałem problemy z odpalaniem, okazało sie że w zbiorniku przy pływaku zgromadził sie "gil" zatykając wszystko dokładnie, po wyczyszczeniu wszystko ok, jak nowy :-)
~sicilia
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Elektryka szyb poszła, w jednych padł silnik, przy drugich drzwiach urwała się linka, wobec czego nie mogę otwierać okien :) A nowy mechanizm kosztuje około 600 zł. Reszta okej.
~songo-kongo@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jezdze juz nim ponad 100000 km . i nie miałem jakis wiekszych problemów . wymieniłem tłumnik srodkowy i ostatni , a ostatnio padła mi rolka napinacza paska alternatora .
~waw
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
W czasie mrozu nie zawsze zatrzaskuja sie drzwi,. Denerwujace sa linki podtrzymujace tylka polke, ktore juz sie nie zwijaja i trzeba uwazac na nie przy zamykaniu bagaznika
~janko01@o2.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nigdy zadnych wielkich problemow, wymiana zarowek (w kazdym samochodzie), musialem wymienic kilka diod w tablicy rozdzielczej, w innych samochodach mialem te same problemy.
~przemak@pocztaonet.pl
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Jest naprawde OK, a tak bałem się Citroena... Raz poluzował się rozrusznik i wirnik musiał ocierać - wydawał swist prz rozruchu. Po zmianie mocowania wszystko jest jak należy.
~MotoPaul
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Zegarek to chyba nigdy nie działał w tym modelu;p dalej zacinający się elektryczny szyberdach, zamki w drzwiach, mechanizm opuszczania tylnej szyby itd
~Marcin J
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
od czasu do czasu coś trzeba poprawić jak w każdym aucie wymiana żarówki i stabilizatory z przodu na gorszych nawieszniach nie wytrzymują długo
~Pedrosnicus
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest dobrze ale mogłoby być lepiej. Wyciek wody z pod anteny załatwiłem bezbarwnym silikonem. Więcej grzechów nie pamiętam ale były tylko niewielkie.
Citroen ZX Hatchback